Güncel

Hasan Öztürk, Ak Parti İl Başkan Aday Adaylığını Açıkladı...

Hasan Öztürk, Ak Parti İl Başkan Aday Adaylığını Açıkladı...

Okunma: 833

16 Kasım 2020 18:08
-A

+A

      Ahi Evran Sigorta aracılık hizmetleri sahibi genç aday Hasan Öztürk, Ak Parti İl Başkan aday adaylığını açıkladı.1991 Kırşehir Mucur Kızıldağ Yeniyapan  köyünde dünyaya gelen , İşletme Fakültesi mezunu  Öztürk , genç yaşta iş hayatı  ve siyasi hayatında başarıları ile imzasını attı.Geçmiş dönemlerde  Ak Parti teşkilatlarında görev almıştır. Kırşehir’in sevilen dürüst genç iş adamı  Hasan Öztürk, halkının hizmetkarı olmak için aday adaylığını duyurdu, Öztürk açıklamasında, “Rabbim bütün aday arkadaşlarımızın ve davamızın yar ve yardımcısı olsun”dedi.
İncinmeden İncitmeden Bu  Kutlu Davada İl Başkanlığına Adayım
HASAN ÖZTÜRK NEDEN İL BAŞKANLIĞINA ADAY
        Partimizin  düsturu kuruluşumuzdan bugüne mütevazı halkın içinde kibirsiz proje üretecek çalışkan  7/24 ulaşabilir adaylar belirlemektir.  Allah'ın izniyle bize bu görev layık görülürse kuruluşumuzda olduğu gibi halkımıza 7-24 kapımız da telefonumuz da açık olacak.  Yönetim kurulu üyelerimiz ve halkla iç içe olacağız.  Toparlayıcı ve birleştirici olacağız. Kimseyi incitmeden hor görmeden yolumuza devam edeceğiz. Davamızın ve Reisimizin  yolunda ayrı gayrı demeden yönetim listemizde geçmişten günümüze teşkilatlarda görev yapmış herkesi toparlayıp görevi birlikte ve gayretle  yapacağız. Partimize gönül vermiş aday olmuş arkadaşlarımızla kesinlikle aramızda en ufak bir problem olmayacak. Seçilsek te seçilemesek te birlikte hareket edeceğiz. Gönüldaşlarımızın ve liderimizin oluruyla İncinmeden incitmeden bu  kutlu davada İl Başkanlığına adayım.
HASAN ÖZTÜRK KİMDİR
KiŞİSEL BİLGİLER
     10.08.1991 Kırşehir Mucur Kızıldağ Yeniyapan Köyü Doğumdum Evliyim  
2014 yılında sigortacılık sektöründe çalışmaya başladım 2018 Yılında Kırşehir merkezde Ahi Evran Sigorta Aracılık Hizmetleri olarak kendi işyerimi kurdum ve halen Kırşehir merkezde sigortacılık yapmaktayım. 
EĞİTİM VE İŞ
     İlkokul ve ortaokulu Mucur Şehit Astsubay Sedat Mert Cumhuriyet İlköğretim Okulunda Lise Eğitimimi Kırşehir Lisesinde tamamladım Sonrasında Çukurova Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık bölümüne başladım Eğitimime 1yıl Çukurova üniversitesinde devam ettim. Niğde Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümüne Yatay geçiş yaparak Niğde Üniversitesinden mezun oldum Daha sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesine dikey geçiş yaparak  Anadolu Üniversitesi işletme fakültesinden mezun oldum 2014 yılında sigortacılık sektöründe çalışmaya başladım 2018 Yılında Kırşehir merkezde Ahi Evran Sigorta Aracılık Hizmetleri olarak kendi işyerimi kurdum ve halen Kırşehir merkezde sigortacılık yapmaktayım. 
SİYASİ VE SOSYAL FAALİYETLER   
       2013-2015 dönemlerinde Ak Parti Gençlik Kollarında yedek yönetim kurulu üyeliği yaptım 
2015-2018 döneminde Ak Parti Gençlik Kolları yönetim kurulu üyesi olarak devam ettim 
2018-2020 dönemi arasında Kırşehir Mucura bağlı 13 pare köyden oluşan mensup olduğum Aşiretimizin Derneği olan Yabanlı Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneğinde  Gençlik Kolları başkanlığına getirildim 
Türkiye Genç Acenteler platformu yönetim kurulu üyesiyim.
Şuan Ak Parti Kırşehir İl Başkanlığına Adayım 
 
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku