Güncel

Haydi Kırşehir ,Şampiyonuna Sahip Çık Ve Yalnız Bırakma!

Haydi Kırşehir ,Şampiyonuna Sahip Çık Ve Yalnız Bırakma!

Okunma: 666

17 Kasım 2020 09:05
-A

+A

2020 yılı Türkiye avcılık Federasyonunun düzenlediği Trap Bölgesi yarışmada Savaş Arslan, ulusal ligde !

Çayır Trap amatör gurubundan 15 tane kupa alan Arslan ,profesyonel dal 2 kupa ile ilimizi gururla temsil etti.
Savaş Arslan ,amatörde 10 yıl çalışma içerisinde olup profesyonelde 6 yıldır holigansız olarak kendi azmi ve mücadelesi ile derecelere girerek başarılara imzasını attı ve ulusal lige çıkma hakkına sahip oldu.
İlimiz adına istenilen başarıyı elde eden  ve  ulusal ligde Kırşehir'in adını ve ulusal çapta yapılacak olan yarışmada  Türk bayrağını dalgalandırmak  için yola çıkan Savaş Arslan , "2021 sezonunda Trap ligde de  ilerlemek için maddi desteğe ihtiyacım var "dedi. 
Savaş Arslan , bugüne kadar elde ettiği başarıları kendi imkanları ile başarıp ulusal lige kadar çıkarak İlimizi gururla temsil etti.
"İMKANSIZLIKLAR İÇERİSİNDE İMKANSIZI BAŞARDIM"
Savaş Arslan yaptığı açıklamada,Kırşehir'de  birincilik olarak ulusal çapta ilimi  temsil edeceğim, fakat maddi güç olarak imkanım elvermiyor . Bugüne dek imkansızlıklar içerisinde imkansızı başarım  gücümün bittiği yerdeyim memleketim ve ülkem için  ulusal ligde bayrağımı  dalgalandırmak için büyük desteğe ihtiyacım var.
Arslan,”Antrenmana gittiğim zaman ise her yapılan masraf beni sarsacaktır ve mecburen antrenman da yapmak zorundayım ulusal lige çıktığımda milli yarışmacılar ile karşı karşıya kalacağım için çalışmalarımı hızlandırmam gerekiyor”.
Arslan,”Antrenman sahasının Kırşehir’de olmayışı en yakın atış poligonu Konya’da olma sebebi ile zaman zaman  Konya’ya  gitmek zorunda kalıyorum ve bütçe olarak bu durumda beni sarsıyor.
Bu güne kadar  aldığım başarıları holigan sız olarak başardım ve dereceler ile  ilime dönüş yaptım .Her katıldığım yarışma  masrafı ise kendimden kattım ve maddi olarak  gücümün  yetmediğinden  sponsora ihtiyacım var .benim mücadelem  ulusal lig ardından milli takıma  girene kadar çünkü milli takında  federasyonumuz her türlü masrafı karşılamaz ise de belli bir miktarını karşılamaktadır .Milli takıma girmem için çalışmalarımı hızlandırmam  gerekiyor ve her çalışmam ise maddi olarak beni etkiliyor Kırşehir ve ülkem için çıktığım bu yolda desteğe ihtiyacım var .İnanıyorum ki memleketim beni bu mücadelede yalnız bırakmayacaktır”dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku