Güncel

Hüdai Pakel; "Zil çaldı"

Hüdai Pakel; "Zil çaldı"

Okunma: 324

6 Eylül 2021 16:29
-A

+A

Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Hüdai Pakel 2021-2022 Eğitim Öğretim yılının başlamışıyla ilgili mesaj yayınladı.

Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Hüdai Pakel 2021-2022 eğitim öğretim yılı dolayısıyla yayımladığı mesajında özlemle okuluna kavuşmayı bekleyen öğrencilerimize ve fedakarca her şartta çalışmayı kendine görev sayan değerli eğitim çalışanlarımıza hayırlı olsun dedi.
Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Hüdai Pakel mesajında;
"6 Eylül Pazartesi günü geleceğimizin üstün yetenekli, genç dimağları sevgili öğrencilerimiz eğitim öğretime başlıyor.
Öncelikle büyük bir heves ve mutlulukla onlara en iyi imkanları sunan velilerimize, özlemle okuluna kavuşmayı bekleyen öğrencilerimize ve fedakarca her şartta çalışmayı kendine görev sayan değerli eğitim çalışanlarımıza hayırlı olsun.
2021-2022 eğitim öğretim yılının Devletimize, Milletimize ve şehrimize başarı ve sağlık getirmesini Yüce Rabbimden temenni ediyorum.
2021-2022 eğitim öğretim yılında bir önceki yılda Ülkemize ve İnsanlığa musallat olan, Covid-19 virüsünün etkisinin azalmasını ve hatta yok olmasını arzu ediyorum.
Bunun içinde başta yetkililerden okullarımızın bu konuda gerekli bütün ihtiyaçlarını karşılanmasını, sorumluluğun sadece okul idaresine ve öğretmenlere bırakılmamasını talep ediyorum. Bunun yanı sıra velilerimizin, öğrencilerimizin, servisçilerimizin ve öğretmenlerimizin bu konuda çok duyarlı olarak, en üst düzeyde önlemler alarak okullarına gitmelerini sağlamalıyız. Çünkü söz konusu olan sağlığımız, öğrencilerimiz ve geleceğimizin teminatı çocuklarımızdır.
Onlar okullarından kalmasınlar, arkadaşlarından ayrı olmasınlar, öğretmenleri ile yüz yüze olsunlar, sosyalleşmeden uzak durmasınlar, oyunlarından mahrum olmasınlar, kitapları ile barışık olsunlar,
sınıfları doldursunlar, geleceğe emin adımlarla yürüsünler…
Çünkü onlar bunu sonuna kadar hak ediyor. Sevgi ve saygılarımla" dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku