Güncel

Hyundai marka araç sahiplerine MÜJDE...!

Hyundai marka araç sahiplerine MÜJDE...!

Okunma: 754

21 Kasım 2020 16:15
-A

+A

      Geçtiğimiz gün gazetemizde Hyundai marka araç sürücülerinin ilimizde  teknik servis olmayışından dolayı çektikleri sıkıntıları dile getiren bir haber yayınlamıştık.  Haberimiz dikkat çekti ve Kırşehir Hyundai yetkilisi Ferhat Çağlayan konu ile alakalı gazetemize açıklamalarda bulundu. Ferhat Çağlayan, ilimiz sürücülerine müjdeyi verdi. İlimizde Hyundai Teknik servis tesisinin kurulacağını, çalışmaların sürdüğünü ifade etti.
      Pandemiden dolayı ilimizde yaşanan sıkıntıların çalışmaları kısıtladığını, pandemi süreci nedeni ile çalışmaların bekletildiğini ifade eden Çağlayan," İlimiz sürücülerinin mağduriyetlerini ortadan kaldıracağız. Müşterilerimizin bize duydukları güven ve onların memnuniyeti bizim için çok önemli... Müşterilerimiz bizden memnun ve bizde onlara her türlü hizmeti vermeye çalışıyoruz. İlimizde sıfır ve ikinci el araçlarımızla verdiğimiz tüm modellerimizle ve teknik bilgilerimizle verdiğimiz hizmet devam ediyor. İlimiz araç sürücülerimize teknik servis müjdesini veriyorum ve çalışmalarımızın devam ettiğini bilmelerini istiyorum" dedi.
Çağlayan açıklamalarına şöyle devam etti: "İlimizde hizmet veriyor olmaktan gurur duyuyoruz...Daima müşterilerimize yakın olmayı hedefledik ve bu durumunda gerek satışlarımıza gerekse müşteri memnuniyetimize katkısının büyük olduğunu düşünüyorum. Araç satışlarındaki düşüş nedeni ile üretime ara verilmeye  başlanan ülkemizde korana virüsün etkileri hala sürüyor. Bizlerde ilimizde önlemlerimizi alıyoruz. Krizin etkilerini en aza indirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Tabii ki bu durum çalışmalarımızı kısıtlıyor. Geleceğe dair tahminlerimizin kısıtlanmasına neden olan bu durum teknik servis tesisimizi de ertelememize neden oldu. Hyundai marka araç sahiplerimizin taleplerini dikkat alarak ve bu sorunu en kısa sürede halledeceğimizi ve tesisimizi hizmete sunacağımızın müjdesini veriyorum."
          Kırşehir'de bir çok vatandaşı araç sahibi yapan Kırşehir Hyundai Plaza, kendi pazarındaki rekabetini başarıyla sürdürüyor. Gerek sıfır, gerekse ikinci el oto satışında her gün güncellenen otomobil haberleri, en yeni otomobil testleri, tüm modellere ait teknik detaylar ve tüm üreticilerin bayi bilgileri ile ilimizde hizmet veren Hyundai Plaza, araç satışlarına devam ediyor.
Kendi modelleri üzerine yapılan yorumları dikkate alan mühendislerin geliştirdiği Hyundai araçları Kırşehirli sürücülere keyifli bir sürüşün kapılarını aralamaya devam edecek...
 
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku