Güncel

İbo Usta Et Döner İkinci Şubesini Açtı

İbo Usta Et Döner İkinci Şubesini Açtı

Okunma: 5834

13 Kasım 2020 16:27
-A

+A

       Kırşehir’de ikinci işletmesini açan İbo Usta Et Döner sahibi Sami Durdu 15 yıldır ilimizde kaliteden ödün vermeden  hizmet vermeye devam ediyor. 15 yılın tecrübesi ve kalitesi ile  Kırşehir’de marka haline  gelen İbo Usta Et Döner ikinci şubesini açarak Kırşehir halkının hizmetine sundu.
       Sami Durdu ,Yeni Yeşilyurt Gazetesi muhabiri Ramazan Altuğ’a yaptığı açıklamada ; “İlk İbo Usta Et Döner açtığımız işyerimizi bu zaman kadar müşterilere kaliteye , hijyen ve temizliğe  hizmet vermek, kalitemizden ödün vermeden müşterilerimizi  aile ortamı içerisinde her daim et dönerde lezzetindeki kalite ile hizmet için buradayız.”
“HASSASİYETİMİZ TEMİZLİK VE HİJYEN”
        Sami Durdu; “Temizliğimize hijyenimize son derece dikkat etmeye çalışıyoruz. Müşterilerimiz buraya geldiklerinde akıllarında şüphe olsun istemiyoruz. Bizim amacımız eşsiz bu lezzeti mükemmel bir ortamda, temiz ve hijyenik bir şekilde konuklarımıza sunmaktır.”
Sami Durdu; “İbo usta et döner olarak müşterileri memnun etmek tabi ki en önemli tercihimizdir. Müşterilerin istediği şartlarda hizmet vermek istiyoruz. Döneri yaparken kaliteli malzeme kullanmak kadar işini kaliteli ve emek vererek yolumuza devam ediyoruz. Bu yüzden de ikinci iş yerimizi açtık. Müşterilerin yoğun talebi üzerine bizde kendimizi geliştirmek adına müşterilere daha çok hizmet vermek adına dönerimizi lezzetimizi Kırşehir haklına daha çok tanıtmak ve tattırmak istiyoruz. Başta Kırşehir olmak üzere bir çok ilden de gelen müşterilerimiz var. Kırşehir’de et döner farkıyla kaliteden ödün vermeden ikinci işyerimizi açtık ve orda da müşterilere hizmet vermeye hazırız. İbo usta et döner esnafı olarak örnek olmaya çalışıyoruz. Eğer siz bize gelemiyorsanız biz size istediğiniz yere geliriz telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz: (0386) 213 37 36” dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku