Güncel

İÇ ANADOLU ODA BORSA BÖLGE TOPLANTISI YAPILDI

İÇ ANADOLU ODA BORSA BÖLGE TOPLANTISI YAPILDI

13 Mayıs 2020 11:45
-A

+A

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, video konferans aracılığıyla gerçekleştirilen İç Anadolu Bölge toplantısına katılarak, bölge oda/borsa başkanları ile istişarelerde bulundu.​

TOBB İç Anadolu Bölge Toplantısı, TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında gerçekleştirildi.
Video Konferans yöntemiyle yapılan toplantıya Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz katıldı.
Toplantıda üyelerden gelen talep ve istekler istişare edildi, çözüm önerileri konuşuldu.
Hisarcıklıoğlu, iş dünyası ile hükumet arasında köprü görevi üstlendiklerini, ilk etapta hükumete 70 maddelik bir öneri seti sunduklarını ve bunların büyük bir kısmının hayata geçtiğini ve geçmeye de devam ettiğini anlattı.
Her gün yeni bir konu ve sıkıntının ortaya çıktığına dikkat çeken Hisarcıklıoğlu, “Dolayısıyla hiç ara vermeden üyelerimizle temasta olup, sıkıntı ve önerileri toplamayı sürdürelim” dedi.
Normalleşme sürecini konuşmaya başladıklarını ifade eden Hisarcıklıoğlu, “Biz, TOBB olarak ekonomi için hazırlanan destek paketlerine katkı sağladığımız gibi, şimdi de normalleşme sürecinin planlanmasına da katkı sağlıyoruz. Kuşkusuz burada, sağlık ile geçim arasındaki dengeyi ayarlamamız gerekiyor. Normalleşme sürecini de iyi planlanmış bir şekilde yürüttüğümüz takdirde, bu süreci en az hasarla atlatacağımıza inanıyorum. İnşallah bu zor günleri de hep birlikte geride bırakacağız” şeklinde konuştu..

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku