Genel

İL GENEL MECLİS BAŞKANI ÇELİK'TEN ÇEŞİTLİ ZİYARETLER ve İNCELEMELER

İL GENEL MECLİS BAŞKANI ÇELİK'TEN ÇEŞİTLİ ZİYARETLER ve İNCELEMELER

Okunma: 535

10 Haziran 2021 14:04
-A

+A

 

Kırşehir İl Genel Meclis Başkanı Şaban Çelik geçtiğimiz günlerde bir dizi ziyaretlerde ve incelemelerde bulundu.
YOL YAPIM ÇALIŞMALARINDA İNCELEME
İl Genel Meclis Başkanı Şaban Çelik yapmış olduğu ziyaretler ile ilgili şunları kaydetti.
“Akçakent ilçemizin Boğazevci-Yetikli arasına yapılacak olan 8 km’lik yol hazırlık çalışmalarını İl Genel Meclis üyelerimizle beraber inceledik.
Millete hizmet etme yolunda, hükümet yatırımlarımız ülkemizde olduğu gibi,  ilimizde de hız kesmeden devam ediyor. Köylerimizde yaptığımız yol yapım çalışmaları bizim için son derece önemlidir. Özel idaremiz bu konuda çok özverili çalışmalar yapıyor.
Hemşerilerimizin yaşam koşullarını daha kaliteli hale getirmek, onların talep ve isteklerini takip etmek her zaman birinci önceliğimiz olmuştur.
Amacımız köylerimizde hemşerilerimize kaliteli, rahat, konforlu ve güvenilir ulaşım imkânını sağlamaktır. Yapılacak olan yolun şimdiden hayırlı olmasını diliyorum. Dedi.
KAMAN ŞANTİYE ZİYARET
   İl Genel Meclis Başkanı Şaban Çelik ve beraberindeki heyet daha sonra Kaman İlçesi Özel İdare Şantiyesine geçerek burada Kaman İlçemizin köylerine yapılacak çalışmalar ile ilgili yetkililerden bilgi aldı. İl Genel Meclis Başkanımız Çelik burada yaptığı açıklamada ; “ Kaman ilçemizde, ilçe Özel İdaremizin şantiyesini İl Genel Meclis Üyelerimiz ile ziyaret ettik. Şantiye ziyaretimizde görevli, işçi ve çalışan kardeşlerimizle bir araya gelip hasbihal ettik. Kaman ilçemize bu yıl yapılacak olan çalışma ve hizmetler konusunda istişarelerde bulunduk.
Hemşerilerimize en güzel hizmetleri ulaştırmak adına elimizden gelen tüm çaba ve gayreti göstermeye devam ediyoruz.” dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku