Genel

İl Genel Meclis Başkanı Şaban Çelik’ten 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

İl Genel Meclis Başkanı Şaban Çelik’ten 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Okunma: 352

14 Temmuz 2021 14:54
-A

+A

 

Kırşehir İl Genel Meclis Başkanı Şaban Çelik,  15 Temmuz darbe girişiminin 5.yıl dönümü dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınladı.
İl Genel Meclis Başkanı Çelik, 15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajında;
15 Temmuz; ülkemizi ve devletimizi işgal etmeye kalkan hainlere karşı, şanlı milletimizin sokaklara çıkarak canları pahasına devletine, vatanına ve bayrağına sahip çıkma duygusunun destansı bir adıdır.
 O hain ve karanlık gecede tarihi nice zafer ve destanlar ile dolu olan yüce milletimiz yüzyıllar boyunca tüm dünyaya gösterdiği şanlı kudretinin bir örneğini daha göstermiş ve ülkemiz ve milletimiz üzerinde hain planlar kuran FETÖ terör örgütünün tüm planlarını bozguna uğratmıştır.
15 Temmuz’da ülkemizde terör örgütü üyelerinin, vatan hainlerin yapmak istediği darbe girişimini, ailesi ve kendisinin canı pahasına dimdik duruşu ile herkese örnek olmuş Genel Başkanımız, liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın milletimize çağrısı ve Aziz Türk milletinin vakur duruşu, feraset ve cesareti ile sonuçsuz kalmıştır.
Bu duygu ve düşünceler ile birlik ve beraberliğinin kuvvetlenmesine ve milletimizin hemşehrilerimin 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününü en içten dileklerimle kutluyorum.
Bu hain darbe girişiminde ve ülkemizin her daim savunmasında ülkemizin birliği, devletimizin bekası ve vatanımız için gözünü bile kırpmadan şehit olan tüm şehitlerimize ve 15 Temmuz Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum, gazilerimizi saygı ve minnet ile anıyorum.” Dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku