Güncel

İl Milli Eğitim Müdürü Metin ALPASLAN Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Lisesinde incelemelerde bulundu

İl Milli Eğitim Müdürü Metin ALPASLAN Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Lisesinde incelemelerde bulundu

Okunma: 331

23 Ağustos 2021 16:32
-A

+A

  İl Milli Eğitim Müdürü Metin ALPASLAN Neşet Ertaş Güzel Sanatlar  Lisesinde incelemelerde bulundu
  Okulumuzun bölümlerini gezen ve okul hakkında bilgi alan İl Müdürü Lise Konser Salonu gezerek en kısa zamanda salonumuzun aktif hale getirilmesi için gerekli çalışmaların yapılması talimatını verdi.
   İl Milli Eğitim Müdürü Metin ALPASLAN "Müziğin İnsanlığı Birleştirici Bir Gücü Var" müziğin en çabuk anlaşabileceğimiz ortak değerlerimizden birisi olduğunu düşünüyorum, insanlığın her dönemde muhtaç olduğu barış, sevgi ve kardeşliğe en büyük katkı sağlayacak hususlardan birisinin de ortak müziklerimiz olduğuna inanıyorum. Bu konuda ulusal ve yerel sanatçılarımıza da büyük iş düşüyor. Bizim de resim alanında başarılı ressamlarımız var. Muasır medeniyetler seviyesine çıkmanın yollarından bir tanesi de, sanatta onlardan geri kalmamak için her alanda iyi yetişmiş insanlara sahip olmamızdır. Okulumuzun da müzik ve resim alanının da başarılı sanatçılar yetiştireceğine inanıyorum." dedi.
    Yeni Eğitim-öğretim döneminde yüz yüze eğitim yapılacağını belirten il müdürü temizlik ve sağlık açısından gerekli tedbirlerin Müdürlüğünce ve okul idarelerimizce alındığını bu konuda hassas davrandıklarını ifade ettikten sonra okuldan ayrıldı.
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku