Güncel

İl Milli Eğitim Müdürü Metin ALPASLAN ve Şube Müdürleri, Okulları Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürü Metin ALPASLAN ve Şube Müdürleri, Okulları Ziyaret Etti

Okunma: 375

2 Eylül 2021 16:25
-A

+A

     İl Milli Eğitim Müdürü Metin ALPASLAN ve Şube Müdürleri, Okulları Ziyaret Ettiler.
     Okul öncesi ve  Birinci sınıfların uyum haftası eğitimleri başladı. Bu eğitimleri yerinde görmek ve Kovid-19 salgınında okullarda alınması gereken önlemleri ve yüz yüze eğitim sürecini yerinde incelemek amacıyla İl Milli Eğitim Müdürü, Öğretmen Ziya Kılıçözlü İlkokulunu ve Defne Kılıçözlü Anaokulunu ziyaret etti. İl Milli Eğitim Müdürü eş zamanlı olarak  Şube Müdürleri de okul ziyaretleri gerçekleştirdiler. Bu ziyaretler; Hürriyet İlkokulu, Süleyman Türkmani İlkokulu, Borsa İstanbul Zernişan - Vakkas İlkokulu,  24 Aralık Atatürk İlkokulu ve Şeyh Edebalı Anaokullarına yapıldı. İl Milli Eğitim Müdürü ve Şube Müdürleri ziyarette velilerle, öğretmen ve öğrencilerle bir süre sohbet etti.
  İl Milli Eğitim Müdürü Metin ALPASLAN "Kovid-19 salgını sebebiyle geçtiğimiz eğitim dönemine uzaktan eğitim yolu ile devam etmek zorunda kaldık. Okullarımız öğrencilere hasret kaldı. Okullarda yüz yüze eğitim süreci ile eğitime başlayan öğrencilerimiz, okullara canlılık getirdi. Bakanlığımızın, müdürlüğümüzün ve okullarımızın aldığı tedbirler ve halkımızın alınan önlemlere uyması ile yüz yüze eğitime tamamen dönebileceğimizi umut ediyorum."  dedi.
     Okullarda alınan önlemlerden memnuniyetini dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Metin ALPASLAN ve Şube Müdürleri okul idarecileri ile yapılan görüşmeler sonrasında okuldan ayrıldılar.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku