Güncel

İl Müdürü Karadeniz'den BİL KOLEJİ'ne ziyaret

İl Müdürü Karadeniz'den BİL KOLEJİ'ne ziyaret

9 Mart 2020 16:28
-A

+A


 
Eğitimle ilgili sorunları yerinde görmek öğretmen ve öğrencilerle sıcak temas içerisinde olmak yaşanılan sorunlara pratik çözümler bulabilmek amacı ile okul ziyaretlerine devam eden Kırşehir Milli Eğitim İl Müdürü Şevket Karadeniz Kırşehir Bil Kolejini ziyaret etti. İl Müdürü Şevket Karadeniz'e ziyarette İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat Muhsin Kaya eşlik etti. Bil Koleji Müdürü
Mustafa Çelik ziyaretçilerini makamında ağırladı.
İl Müdürü Karadeniz, yaptığı ziyarette öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti. İl Müdürü Karadeniz, okul yöneticilerinden yapılan çalışmalar, etkinlikler ve okulların başarı durumlarıyla ilgili bilgi aldı.
İl Müdürü Karadeniz başarılarından dolayı Bil Kolejinin iyi bir noktada olduğunu belirterek, "Nesillerimizi yetiştirmek adına özveriyle yürüttüğünüz tüm çalışmalarınızı ve azminizi yürekten destekliyorum. Öğrencilerinizi, evlatlarınızdan farklı görmediğinizi ve tüm gücünüzle onların en iyi şekilde yetiştirilmesi adına bu kutsal görevi severek ifa ettiğinizi biliyorum. Geleceğimizi inşa etme yolunda, eğitim adına yaktığınız meşaleyi sonsuza dek taşıyacağınıza yürekten inanıyorum. Çocuklarımıza daha iyi bir gelecek hazırlamak için daha çok yorulmalı, daha gayretli çalışmalıyız" diyerek fedakarca çalışmalarından dolayı idareci ve öğretmenlere teşekkür etti.
Bil Koleji Müdürü Mustafa Çelik gerçekleştirilen ziyaret hakkında şunları kaydetti:, "Uzun yıllar birlikte görev yaptığımız il Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şevket Karadeniz ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Murat Muhsin Kaya Kırşehir Bil Koleji okullarımızı ziyaret ettiler. Kendileri ilimizin ve Kırşehir Bil Koleji okullarımızın akademik başarılarında öğretmen ve okul yöneticilerinin katkılarının büyük olduğunu ifade ettiler. İlimizin Ülkemiz genelinde yapılan tüm sınavlarda çok iyi bir noktada olduğumuzu bunun devam ettirilmesi gerektiğini belirttiler. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şevket Karadeniz ve il Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Murat Muhsin Kaya'ya Kırşehir Bil Koleji okullarımızı ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder saygılar sunarız."

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku