Güncel

İl Müdürü Şahin'den, gazetelerimize ziyaret

İl Müdürü Şahin'den, gazetelerimize ziyaret

Okunma: 129

14 Ekim 2020 16:20
-A

+A

       Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Numan Nafiz Şahin, Gazetelerimizi ziyaret etti. İl Müdürü Şahin, Kırşehir Memleket ve Yeni Yeşilyurt Gazeteleri İmtiyaz Sahibi Murat Sürmeli ve çalışanlarını ziyaret ederek gündeme dair konular ve İl Müdürlüğünün faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulundu. İlimizde Basınla bir araya gelmeyi istediklerini fakat pandemiden dolayı program düzenleyememenin üzüntüsünü yaşadıklarını ifade eden İl Müdür Şahin, "bu nedenle basına bir takım ziyaretler gerçekleştiriyoruz" dedi. İl Müdür Şahin, "Pandemiden dolayı faaliyetlerimiz için programlar düzenleyip basınla bir araya gelemiyoruz ama program akışlarımızla alakalı basını bilgilendirmek adına elimizden geleni yapıyoruz." dedi.
COVİT-19 BİRÇOK SORUNU BERABERİNDE GETİRDİ
     Korana Virüs birçok sorunu beraberinde getirdi diyen İl Müdürü Şahin,
"İlimizde çocuklarımızı psikolojik, dolaşım ve obezite gibi problemler bekliyor. Bu durum böyle giderse spor yapmadan evde kalmak başka sorunlara da yol açacak. Bizler her türlü tedbirimizi alıyoruz. Bizler zaten ara vermede faaliyetlerimize başladık. Pandemi döneminde de spor yaptırmaya  devam ettik. Bizim öğrenci odaklı sorunumuz yok. Yaklaşık 3 aydır faaliyetlerimize devam ediyoruz. Pandemi sonrasında daha farklı ve verimli bir şekilde çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz." dedi.
"KIRŞEHİR'DE HER BRANŞ VAR VE SPORCULARIMIZA ELİMİZDEN GELEN DESTEĞİ VERİYORUZ"
     İl Müdür Şahin, yaptığı açıklamada, "İçinde bulunduğumuz sürece rağmen kendi mecramızda işlerimizi yapmaya çalışıyoruz" dedi. İl Müdür Şahin projeler ve işleyişleri hakkında şu bilgileri aktardı: "Yaptıklarımız daha bir şey değil ama ekibimizle birlikte faaliyetlerimiz sürüyor. Kırşehir daha iyilerine daha yoğun programlara layık ama pandemi frene basarak  ilerleyişimizi sürdürmemize neden oluyor. Akışı sağlayacağız, kendi mecramızda işlerimizi yapmaya çalışacağız.
Devam eden projelerimiz var. Yüzme bilmeyen kalmasın projesi kapsamında çalışmalarımız sürüyor. Havuzumuzda hizmetimiz tedbirler dahilinde devam ediyor. Havuzumuzda çok sayıda çocuğumuz, sporcumuz yararlanıyor.İlçelerden özellikle Mucur, Boztepe ve Akpınar İlçesinden öğrencilerimiz geliyor. Kaman ve Çiçekdağı'nda işleyiş biraz zor oluyor ama çocuklarımız seanslar dahilinde havuzumuzdan faydalanıyor.
          İlçelerimizde spor faaliyetlerimiz devam diyor. Sporcularımıza maddi manevi gereken desteği veriyoruz. Atletizm, Masa Tenisi, Güreş, Okçuluk, Trap Atıcılığı, Bilardo gibi spor dallarında sporcularımız başarılar elde ediyor. Bizlerde her türlü desteği sunuyoruz."
OKULLARDA DA AKTİF OLMAK İSTİYORUZ...  
     "Okullarda da çalışmalarımızı devam ettirmek istiyoruz." ifadesinde bulunan İl Müdürü Şahin, Özellikle anaokulu ve birinci sınıf çocuklarımızın spor çalışmalarında aktif olmasını istiyoruz.
Cacabey gençlik merkezimizi EBA eğitim sınıfı olarak düzenledik ve mağdur olan öğrencilerimiz burada derslerine devam ediyor. Mucur ve Kaman İlçemizde de aynı uygulamayı hayata geçirmeyi düşünüyoruz. Çalışmalar ilçelerimizde devam ediyor." dedi.
          Öğrenci yurtlarında da gereken planlanmanın yapıldığını ifade eden İl Müdürü Şahin, içinde bulunduğumuz durumdan dolayı öğrencilerin yurtları fazla tercih etmediğini belirtti.
          Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Numan Nafiz Şahin'in ziyareti birlikte fotoğraf çekiminin ardından son buldu. İl Müdürü Şahin'e nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederiz.
 
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku