Güncel

İl Müdürü Yürekli'den, gazetelerimize ziyaret

İl Müdürü Yürekli'den, gazetelerimize ziyaret

Okunma: 246

3 Ekim 2020 17:15
-A

+A

      Türkiye'nin etkin şekilde mücadele ettiği korona virüs (Kovid-19) küresel salgını mücadelesinde gazetecilere ve yayınlarını aksatmadan sürdüren basına desteğini sürdürmeye devam eden Basın İlan Kurumu, çalışmalarına devam ediyor.
Basın İlan Kurumu Ankara İl Müdürü Murat Yürekli ve Şube Müdür Yardımcısı Buğra Atılgan ilimizde faaliyet gösteren yerel gazetelere bir tanışma ziyareti gerçekleştirdi.
       Basın İlan Kurumu Ankara İl Müdürü Murat Yürekli ve İl Müdür Yardımcısı Buğra Atılgan Kırşehir Memleket ve Yeni Yeşilyurt Gazetelerimizi ziyaret ettiler. Kırşehir'de yayın yapan Yerel Gazete sahipleri ve çalışanları ile tanışmak amaçlı gerçekleştirilen ziyarette İl Müdürü Murat Yürekli çalışmalara hız verildiğini ifade etti.
İl Müdürü Yürekli ve İl Müdür Yardımcısı Atılgan, Kırşehir Memleket ve Yeni Yeşilyurt Gazeteleri İmtiyaz Sahibi Murat Sürmeli ve çalışanlar ile bir araya gelerek süreç hakkında görüş alışverişinde bulundu.
Gazeteler ile ele ele vererek birlik içerisinde olmanın önemini vurgulayan Basın İlan Kurumu Ankara İl Müdürü Yürekli, gazetelere yönelik farklı çalışmaların da olacağını belirtti. Ülke olarak, oldukça büyük bir sınav verdiğimiz şu dönemde, basın mensuplarının yanında olan Basın İlan Kurumu'nun bizlere her türlü destekte bulunarak beraber çalışacağımız bu süreçte çalışmalara hız verildiğini belirten İl Müdürü Yürekli, ilimiz yerel gazeteleri için yeni plan ve projelerin hayata geçirileceğinin altını çizdi.
          Gazetelerimiz Sahibi Murat Sürmeli, İl Müdürü Yürekli'ye ilimizde gazetelerin yaşadığı sorunlarla ilgili bilgiler vererek sorunların çözümü noktasında destek istedi.
Birlik içerisinde olunarak sorunlara çözüm bulunacağını dile getiren İl Müdür Yürekli
yerel basını destekleyici bir takım kuralların alınacağını vurguladı.
          Kırşehir Memleket ve Yeni Yeşilyurt Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Sürmeli ve çalışanları olarak nazik ziyaretinden dolayı İl Müdürü Yürekli ve İl Müdür Yardımcısı Atılgan'a teşekkür ederek başarılar diliyoruz.
 
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku