Güncel

İl Özel İdaresinde dezenfekte işlemi yapıldı

İl Özel İdaresinde dezenfekte işlemi yapıldı

23 Mart 2020 16:00
-A

+A

        Kırşehir'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında, resmi kurumlarda dezenfekte işlemi başlatıldı. Kırşehir'de kurumlara dezenfekte yapılıyor. Ekipler, özellikle insanların teması çok olan kapı girişleri, merdivenler ve dolaplar ile diğer alanlarda ayrıntılı çalışma gerçekleştiriyor.
        Bulunduğumuz süreçte çalışmalar en üst seviyeye çıkartılarak, hizmetler daha yaygın hale getirildi. Sağlık Bakanlığının uyarılarını dikkate alıp, hassasiyet göstererek sağduyu ile hareket etmek için tüm çalışmalar yapılıyor.
Kırşehir İl Özel İdaresinde Korona Virüs tedbirleri kapsamında dezenfeksiyon çalışması yapıldı.
İl Özel İdaresinde, Coronavirus'e (Covid-19) karşı alınan tedbirler kapsamında, Hizmet Binası, İşletmeler Bölgesi, İl Genel Meclis Salonu ve İdare Yemekhanesinde tedbir amaçlı dezenfekte ve ilaçlama çalışmaları yapıldı. Ayrıca idare birimlerine virüs bilgilendirme afişleri asılarak hizmet binasının her katına el dezenfektanları konuldu.
            Öte yandan alınan tedbirler kapsamında İl Özel İdaresi, COVID-19 (Korona Virus) Tedbirleri Kapsamında kuruma gelmeden her türlü istek, talep ve resmi işlemler için; 0386 213 10 16 ve 0386 213 45 48 Numaralı İletişim Hatlarımızdan ve ozelidare@kirsehirozelidare.gov.tr Mail Adresinden yapılabileceğini duyurdu. İl Özel idaresi tarafından iletişime geçmek için dahili numaraları yayınlandı.
DAHİLİ NUMARALAR
         Yazı İşleri Müdürlüğü - 1200, İnsan Kaynakları Müdürlüğü - 1250, Mali Hizmetler Müdürlüğü - 1300,
Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü - 1350, Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğü - 1400, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü - 1450, Plan, Proje, Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü - 1500, Destek Hizmetleri Müdürlüğü - 1550, İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğü - 1600, İşletme (Saha) Amirliği - 1571.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku