Güncel

İl Sağlık Müdürü Bulut, ilçe ziyaretinde bulundu

İl Sağlık Müdürü Bulut, ilçe ziyaretinde bulundu

Okunma: 403

10 Şubat 2021 16:03
-A

+A

      Kırşehir İl Sağlık Müdürü Bulut ve heyeti Çiçekdağı ile Akçakent ilçelerini ziyaret ettiler.
      İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ali Bulut, Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Yetiş, Destek Hizmetleri Başkanı Yunus Dağ, Başkan Yardımcıları Dr. Sadettin Doğangün ve Dr. Deniz Torun ile birlikte kurumumuz bünyesinde hizmet veren Çiçekdağı Devlet Hastanesi, Akçakent Toplum Sağlığı Merkezi, Aile Hekimliği ve Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’nu ziyaret ederek yerinde incelemelerde bulundular.
      İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Bulut sağlık tesislerimizin çalışmaları hakkında başhekim, sorumlu hekim ve ilgili birim sorumlularından bilgiler alarak karşılıklı istişarelerde bulundu.
Ziyarette sağlık çalışanlarını dinleyerek sohbet eden İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Bulut hasta ve çalışan memnuniyeti ile sunulan sağlık hizmetlerini yerinde inceledi.
      İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Ali BULUT Aile Sağlığı Merkezlerimizin çalışmaları hakkında hekimlerimiz ve ilgili birim sorumlularından bilgiler alarak karşılıklı istişarelerde bulundu. Ziyarette sağlık çalışanları ile sohbet eden İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Ali Bulut, “Daha kaliteli sağlık hizmeti sunmak amacıyla yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Memnuniyete de çok önem veriyoruz. Bu kapsamda personelimiz ve vatandaşlarla diyalogumuzu geliştirerek, onların sorun ve taleplerini gidermeye çalışıyoruz. Kırşehir’in sağlığı için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösteriyoruz.’’ dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku