Güncel

İl Sağlık Müdürü Bulut'a, Sağlık-Sen'den ziyaret...

İl Sağlık Müdürü Bulut'a, Sağlık-Sen'den ziyaret...

Okunma: 171

1 Ekim 2020 16:52
-A

+A

       Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ali Bulut ve Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Yahya Şahin'i ziyaret ettiler. İl Sağlık Müdürü Bulut'a Koronavirüsle mücadele’de Sağlık Çalışanlarına vermiş olduğu desteklerinden dolayı teşekkür ederek ziyaretin anısına Sağlık-Sen Genel Merkezi adına “Yükünüz Yükümüzdür, Sizler Umudun Adısınız” yazılı plaket hediye ettiler.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ali Bulut, Başkan Yücesan ve ekibine teşekkür etti.
        Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan "Değerli İl Sağlık Müdürümüz Ali Bulut'a Yönetim Kurulumuz, teşkilatımız ve tüm sağlık çalışanları adına teşekkür ediyoruz. Sağlık Sen kurulduğu günden itibaren üyelerinden aldığı güçle sağlık çalışanlarının sahada yaşadıkları mağduriyetlerin, soruların çözümü için sendikal mücadele veren bir sivil toplum kuruluşudur. Gece gündüz demeden vatandaşlarımızın karşılaştığı sağlık sorunlarında zamana karşı yarışarak elinden yapışan ve şifa bulana kadar o eli bırakmayan sağlık ordumuzun her bir neferlerine siz değerli Sağlık Müdürümüzün huzurunda bir kez daha teşekkür ediyoruz .Bu güne kadar elde ettiğimiz kazanımlar ortada mücadelesini verdiğimiz taleplerimiz için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Koronavirüsle mücadele’de Sağlık Çalışanlarımıza vermiş olduğu desteklerinden dolayı teşekkür İl Sağlık Müdürümüz Ali Bulut'a teşekkür ederiz." ifadelerinde bulundu.
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku