Güncel

İLHAN;" BENİM ÇİFTÇİM, BENİM KÖYLÜM, BENİM İNSANIM KAZANACAK VE MUTLU OLACAK"

İLHAN;" BENİM ÇİFTÇİM, BENİM KÖYLÜM, BENİM İNSANIM KAZANACAK VE MUTLU OLACAK"

5 Haziran 2018 07:19
-A

+A


            24 Haziran'da yapılacak olan Genel seçimler nedeniyle CHP Kırşehir Milletvekili Adayı Dr. Metin İlhan'a Hayvan Pazarındaki esnaftan tam destek geldi. CHP Kırşehir Milletvekili Adayı Dr. Metin İlhan Hayvan Pazarı ziyareti esnasında gördüğü yoğun ilgiden memnun kalırken Milletvekili seçildiğinde hayvan üreticilerinin yüzünün güleceğini, yetiştiricilerinin iyileştirilmesi için mecliste soru önergesinin vereceğinin altını çizdi. Kırşehir CHP 27. dönem Milletvekili  Adayı Metin İlhan ve beraberindeki bürokratlar karış karış gezerek halka karışıyor. Halkın güvenini ve sevgisini kazanan
İlhan;" CHP Kırşehir İl Başkanımız Hacı Tanrıbuyurdu’ya bizler ile birlikte oldukları için teşekkür ediyorum. Partimiz Türkiye Cumhuriyetinin en kurumsal partisi. Bunun için Sorumluluğumuz çok büyük. Laf zamanı değil, çalışma zamanı. Bana destek olun. Beraber halledelim, Beraber yürüyelim."
CHP Kırşehir Milletvekili Adayı Dr. Metin İlhan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Türkiye’nin dört bir yanını üretim bölgeleri merkezleri haline getireceğiz. Türkiye’de 5 ayrı Anadolu kalkınma kuşağı oluşturacağız. Anadolu boşaldı, çünkü Anadolu yoksullaşıyor. Anadolu’da üretim yok, Anadolu’da yatırım yok. Anadolu’nun bu kaderini değiştirmek bizim boynumuzun borcudur. 5 ayrı çekim merkeziyle Anadolu’yu ayağa kaldıracağız.Cumhuriyetin kazanımı olan Milli Egemenliği Türk toplumunundur. Asla bir kişinin teslim edeceğine hiçbir zaman inanmadım. Temennimiz bu yönde ki Milletvekili seçilirsem Ankara Kırşehir arasında elimden gelenin fazlasını yapacağım. Şimdi sırf seçilelim diye söylemiyorum. Gönül bağı kurduğum siz güzel insanların ne derdi ne sıkıntısı olursa olsun bire bir dinleyeceğim. Kırşehir’e bir ofis açacağım. Ankara’ya gelemeyecek hemşerilerim olacak. O nedenle ben Kırşehir’de olup yine vatandaşlarımız ile bire bir görüşerek, sıkıntılarını yakından dinleyip takip edeceğim. 5 yıl içinde tarımı ayağa kaldıracağız. 5 yıl içinde CHP olarak elimizin değmediği yer kalmayacak. Benim çiftçim, benim köylüm, benim insanım kazanacak ve mutlu olacak.
            İlimizde ki sorunların başında Tarım ve Hayvancılığın geldiğini söyleyen İlhan, “Asgari ücret 2200 lira, öğretmenlere 24 Kasım’da bir maaş ikramiye, çiftçiye verilecek destek ülke ekonomisine katma değer oluşturacak şekilde olacak. Yerelde ise şehrimizin tarım ve hayvancılıkla ilgili ciddi sorunları var. 5 aydır hayvan bekleyen besicilerimiz var. Çiftçilerimizin üretim maliyetleri oldukça fazla bu konuda çiftçimizin yanında olacağız.”dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku