Güncel

İlimiz Kur'an Kursu öğreticilerine teşekkür belgesi takdim edildi

İlimiz Kur'an Kursu öğreticilerine teşekkür belgesi takdim edildi

Okunma: 1931

20 Ocak 2021 15:37
-A

+A

      Kırşehir İl Müftülüğü'nde görevli Kur'an Kursu öğreticileri ihtiyaç sahibi ailelere yardım ediyor.
      İlimizin değişik Kur’an kurslarında görev yapan Kur’an kursu Öğreticileri 2020 yılı Ramazan ayında İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Kırşehir Şubesi adına ilimizde bulunan ihtiyaç sahibi ailelere yardımda bulundular. Yaptıkları yardımlarla ailelerin yüzünü güldüren İlimizin değişik Kur’an kurslarında görev yapan Kur’an kursu Öğreticileri, ailelerin maddi ihtiyaçlarını gidermeye çalışan öğreticiler, gösterdikleri duyarlılıkla insanların ramazan ayının manevi duygularını hissetmesini de sağladılar.
El ele vererek yaşanan zor günlerin üstesinden gelinebileceğinin mesajını verilirken bu süreçte ihtiyaç sahibi aileler, 65 yaş üstü bireyler ve özellikle yetim çocuklara ağırlık verdiklerini belirtilirken, "kumanya dağıttığımız, nakdi yardım yaptığımız, evlerini dayayıp döşediğimiz ailelerimiz oldu. Bu yardım faaliyetlerini ramazana has yapmıyoruz. Ramazandan önce de ihtiyaç sahibi ailelere yardımlarımız oluyordu. Allah nasip ederse bundan sonra da yardımlarımız devam edecek."  ifadelerinde bulunuldu.
       İl Müftü Yardımcısı Zeynep Önen, bu görevlilerimize teşekkür belgesi vererek yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku