Güncel

İş Adamı YÜKSEL COŞAR; "Tek Hedefimiz Kalite..."

İş Adamı YÜKSEL COŞAR; "Tek Hedefimiz Kalite..."

24 Haziran 2020 16:30
-A

+A

COŞAR İNŞAAT, COŞAR KIRMA ELEME TESİSİ'nde taş kırma makinası ile Kırşehir'de müşterilerine hizmet verecek...
         İş Adamı Yüksel Coşar, "Tek hedefimiz kalite diyerek" çıktığı yolda COŞAR BİMS - COŞAR HAZIR BETON - COŞAR İNŞAAT MALZEMELERİ  kategorilerinde Kırşehir'de hizmet veriyor.
Yeni işletmesi COŞAR KIRMA ELEME TESİSİ'nde taş kırma makinası ile hizmetlerine bir yenisini ekleyen Coşar İnşaat yeni makinası ile çalışmalarına başladı.
        Günlük 10 bin taş kırma kapasiteli yeni tesiste  yol, asfalt, hazır beton ve beton mamullerinde müşterilerine hizmet verecek.
Günümüzde birçok sektörde etkili bir şekilde kullanılmakta olan Taş kırma makinaları büyük kaya parçalarını daha küçük hale getirerek kullanıma hazır bir hale getirmektedir. Bu aşamada işlemlerin kaliteli ve verimli bir şekilde gerçekleşmesi için belli bir plan ve projenin yapılması gerekli. Uygun kriterlerini belirleyerek bu kriterlere uygun olacak şekilde yeni tesisini hazır hale getiren COŞAR İNŞAAT Mucur İnanç Köyü mevkiinde 160 dönüm arazi üzerine 40  kişi istihdamlı COŞAR KIRMA ELEME TESİSİ'ni kururak Kırşehir'de müşterilerine hizmet verecek.
        İş AdamıYüksel Coşar, "Sevgili Kırşehirliler ve değerli müşterilerimiz... Yeni işletmemiz çalışmaya başlamıştır. ALLAH'ım utandırmasın tek hedefimiz KALİTE..." diyerek COŞAR KIRMA ELEME TESİSİ'nde çalışmaların başladığını müjdesini verdi.
          İş ve inşaat makinaları alanında kaliteli hizmet vermek için yola çıkan firma, başladığı bu serüveni COŞAR BİMS - COŞAR HAZIR BETON - COŞAR İNŞAAT MALZEMELERİ  ve COŞAR KIRMA ELEME TESİSİ ile sürdürüyor.
         Kırşehir'in önde gelen yatırımcı firmalarından COŞAR BETON, COŞAR BİMS VE COŞAR İNŞAAT MALZEMELERİ Şirketi tarafından Kırşehir'de faaliyet gösteren İş Adamı Yüksel Coşar makina hazır beton tesislerinde, parke taşı tesislerinde müteahhitlik hizmetleri yapan inşaat firmaları tarafından Kırşehir'de tercih ediliyor.
Kırşehir' de makina sektöründe birçok ilke imza atmış son yıllarda gerçekleştirdiği projeler ve geliştirdiği makinalar ile adından söz ettiren firma ticari hayattaki istikrarlı ve güvenli çalışmaları sonucu Kırşehir’de inşaat sektörüne büyük katkılarda bulunarak herkesin takdirini kazandı.
          Firma Yetkilisi Coşar, "Bims ve İnşaat sektöründe sunacağımız yenilikçi çözümler ve üstün müşteri anlayışımız ile Türkiye'de önde gelen firmalar arasında yer almak ve uluslar arası düzeyde adımızı duyurarak, ürünlerimiz ve satış sonrası hizmetimizle, sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak adına hizmetimize devam ediyoruz."
"İNŞAAT FİRMALARININ İHTİYACINI KARŞILAMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ"
Coşar İnşaat ismi ile hazır beton üretimi, inşaat malzemeleri ile işletme faaliyetlerini her geçen gün büyüterek bugünlere gelen firma  hedefleri doğrultusunda Kırşehir’de faaliyet gösteriyor. Hizmetlerine COŞAR KIRMA ELEME TESİSİ'nde taş kırma makinası ile devam eden COŞAR İNŞAAT Kırşehir'de müşterilerine yol, asfalt, hazır beton ve beton mamullerinde ihtiyaç duyulan hizmetlerin verilmesi için önemli yatırımlar yaparak, hizmetlerini geliştirip  ve değiştiriyor. Firma Yetkilisi Coşar, "Biz bu alanda üzerimize düşen görev ve sorumluluklarımızı bilerek COŞAR KIRMA ELEME TESİSİ'ni kurduk. Yeni Kurulan tesisimizde müşterilerimizin ihtiyacını karşılamanın mutluluğunu yaşayacağız.” dedi.
“ÖNCE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ”
COŞAR BİMS - COŞAR HAZIR BETON - COŞAR İNŞAAT MALZEMELERİ alanlarında müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilen, sürekli büyümesini sürdüren, parmakla gösterilen hizmet anlayışı, düşük maliyetli ve yüksek kaliteli ürünleriyle temel hizmet prensibini ön planda tutuyor. Prensipleri başarı kabul eden hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin tercihi olmak için çalışma ilkelerinden ödün vermeden devam eden, Kırşehir’de kazandığını Kırşehir’e yatırıma dönüştüren, COŞAR İNŞAAT müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için dayanıklı, kullanışlı, estetik ve zengin çeşitteki ürünleri en uygun fiyatlarla sunarak üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamayı, müşteri taleplerine en uygun ve hızlı çözümleri bulmayı, yasal mevzuata uygunluğu sağlamayı, kalite yönetim sistemi şartlarına uyma ve etkinliğini sürekli iyileştirmeyi, yenilikleri takip eden ve değişime açık bir anlayışla prensip olarak benimserken, Bims ve inşaat sektöründe sunduğu yenilikçi çözümler ve üstün müşteri anlayışı ile Türkiye’de önde gelen firmalar arasında yer almak ve uluslar arası düzeyde adını duyurmayı ana prensip ediniyor.Bu hedef doğrultusunda “önce müşteri memnuniyeti” diyerek sürekli müşteri portföyünü geliştiriyor.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku