Sıcak Haber
 TEŞEKKÜRLER...

TEŞEKKÜRLER...

Güncel

İş Adamı Yürekli, Akpınar'da istihdam oluşturmaya devam ediyor

İş Adamı Yürekli, Akpınar'da istihdam oluşturmaya devam ediyor

Okunma: 4991

7 Kasım 2020 16:48
-A

+A

        Akpınar 'da faaliyet gösteren Tel Örgü İmalatçısı Halil Yürekli, Akpınar'da hizmetleri ile istihdam oluşturmaya devam ediyor. Akpınar'da Tel Örgü ve Beton İmalatı, Demir Doğrama ve kapı imalatı ile adından söz ettiren Yürekli, 1 yılı aşkındır yaptığı kapı imalatı ile Akpınar ve Kırşehir halkının takdirini kazanıyor. İmalatını Akpınar'da gerçekleştirdiği modern ve değişik tarzlarda yaptıkları kapılar ile vatandaşa kaliteli hizmet sunan Yürekli, şık evler için modern tarzda kapılar imal ediyor. Her eve ve keseye uygun ev ve bahçe kapıları imalatı ile müşterilerinin beğenisi toplayan İş Adamı Yürekli, gazetemize yaptığı açıklamada; "1 yılı aşkın, ustamızla birlikte müşterilerimize ev ve bahçe kapıları yapımında hizmet veriyoruz. Müşterilerimiz bizden, biz de onlardan memnunuz. Kapılar evimizi dış dünyaya açan araçlardır. Ayrıca özellikle bir ev dekorasyonu için oldukça önemli bir ayrıntıdır. O yüzden kapı görünümü, estetik açıdan güzel oluşu, duruşu, kalitesi ve yapısı oldukça önemlidir. Kapının kalitesi kullanım ömrünü belirler.
          Özellikle iç kapılarda ev koşullarına uygun, neme dayanıklı, kire ve toza karşı dayanıklı kapılar daha çok tercih edilir. Kapı alırken dikkat edilen iki husus vardır. Biri kapının kullanım ömrü yani kalitesidir. Bu durum dayanıklılığı ile doğru orantılıdır. Çünkü ne kadar dayanıklı ve kaliteli ise o kadar uzun ömürlü olacaktır. Akpınar ve Kırşehir çevresinde faaliyetlerimiz sürüyor. Bu nedenle kalitemizden ödün vermeden vatandaşımıza hizmet etmeye devam ediyoruz. Ayrıca Tel Örgü ve Beton İmalatı, Demir Doğrama imalatı ile de hizmetlerimiz devam ediyor." dedi.
          Akpınar Tel Örgü İmalatçısı Sahibi Halil Yürekli Akpınar’da istihdam yaratırken işsizlik sorunun son yıllarda artış gösterdiği şu günlerde Akpınar ilçesine can suyu oldu. İşadamı Halil Yürekli’nin hizmete açmış olduğu Tel Örgü ve Beton İmalatı çalışmalarında, kaliteden ödün vermeden üretimini sürdürüyor.
AKPINAR TEL ÇİT VE BETON DİREK ÜRETİMİ MÜŞTERİLERİNE;
Akpınar'da panel çit montajı, dekoratif tel çit montajı, dikenli tel montajı, tel örgü imalatı, panel çit imalatı, jiletli tel yapanlar, yeşil çim çit tel montajı, dikenli tel imalatı, tel çit imalatı, kafesli tel montajı, beton direk imalatı, beton direk satışı, tel ürünleri satışı, pompa tel satışı; Kırşehir'de ise panel çit montajı, dekoratif tel çit montajı, dikenli tel montajı, tel örgü imalatı, panel çit imalatı, jiletli tel yapanlar, yeşil çim çit tel montajı, dikenli tel imalatı, tel çit imalatı, kafesli tel montajı, beton direk imalatı, beton direk satışı, tel ürünleri satışı, pompa tel satışı hizmetlerinde bulunuyor.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku