Güncel

İYİ PARTİ TEŞKİLATLARDAN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KORAY AYDIN’DAN, KTSO'ya ZİYARET

İYİ PARTİ TEŞKİLATLARDAN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KORAY AYDIN’DAN, KTSO'ya ZİYARET

Okunma: 441

2 Şubat 2021 16:05
-A

+A

        İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın ve parti yönetimi Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile görüştü.
Ziyarette, Kırşehir ekonomisinin, ticaret ve sanayi alanındaki sorunları ve çözümleri konusunda karşılıklı görüş alış-verişinin yapıldığı ve gündeme dair konular görüşüldü.
         Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ziyaretlerinden dolayı İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın ve parti yönetimine teşekkür etti.
İyi Parti Teşkilat Başkanı Koray AYDIN , Özbağ İyi Parti Belde Teşkilatının açılışını yaptıktan sonra Kırşehir Belediyesi’ni ziyaret etti. Daha sonra saat 13:00’da Neşet Ertaş Kültür Merkezi’nde partililere hitap edecek olan Koray AYDIN ardından İyi Parti’ye katılanlara rozet taktı.
            Esnaf Sanatkar Odaları Birliği, Ziraat Odası, Damızlık Yetiştiriciler ve Süt Birliklerini ziyaret ederek Kırşehirli vatandaşlar ve esnafla görüşen Koray AYDIN daha sonra İl Başkanlığını ziyaret ederek İl Yöneticileri ile bir araya gelerek çalışmalar ve teşkilatlanma konularında görüş alışverişi yaptıktan sonra Kırşehir’den ayrıldı.
            İyi Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit GÖÇEN ; "Teşkilat Başkanımız Sayın Koray AYDIN’ın Kırşehir’e olan ilgisini yakınen biliyoruz.İlimize gelişi ve teşkilatımızla bir araya gelmesi , STK’ları ziyareti ve halkımızda yapacağı görüşmeler bizleri çok mutlu etmektedir.Yapılan görüşmelerden çıkan talepler İyi Parti Grupları’nda ve Meclis’te kesinlikle dile gelecektir." dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku