Güncel

KADEM İLE DÜZENLENEN GİRİŞİMCİLİK EĞİTİM PROGRAMI İÇİN SERTİFİKA TÖRENİ DÜZENLENDİ

KADEM İLE DÜZENLENEN GİRİŞİMCİLİK EĞİTİM PROGRAMI İÇİN SERTİFİKA TÖRENİ DÜZENLENDİ

7 Aralık 2018 07:17
-A

+A

 

Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) arasında ortaklaşa düzenlenen Girişimcilik Eğitim Programında belge almaya hak kazanan katılımcılara sertifikaları düzenlenen törenle verildi.Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) arasında düzenlenen Girişimcilik Eğitim Programına katılan ve belge almaya hak kazanan 24 katılımcıya sertifikaları düzenlenen törenle verildi. Sertifika törenine Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Metin Ülgen KAYA ile Kırşehir Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) İl Temsilcisi Seher ÜNSAL katıldı. Tören KADEM Kırşehir İl Temsilciliği toplantı salonunda düzenlendi.
Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Metin Ülgen KAYA yaptığı açıklamada “Girişimcilik Eğitim Programları ile KOSGEB vasıtasıyla kendi işini kurmak isteyen vatandaşlarımıza yardımcı oluyoruz. Kadınların işgücüne katılımı İŞKUR olarak bizim çok önemsediğimiz bir husustur. Kadınların işgücüne katılımını sağlayıp kendi işlerinin patronu olmasını sağlayacak programımızı tamamlayıp kendi işini hızla kurmayı düşünen kadın girişimcilerimiz ise bizim için büyük bir memnuniyet kaynağıdır. Kadın girişimcilerimize bu eğitimi vermekten mutluluk duyuyoruz. Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) İl Temsilciliği ile İlimiz kadınlarına yönelik kurslarımıza devam ederek çalışmalarımızı daha da artırmayı planlamaktayız. ” dedi.
Düzenlenen program girişimcilik eğitim programında sertifika almaya hak kazanan katılımcılara belgelerinin teslim edilmesi ile sona erdi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku