Güncel

KAEÜ “Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020“ de Yerini Aldı

KAEÜ “Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020“ de Yerini Aldı

Okunma: 162

6 Ağustos 2020 17:17
-A

+A

          Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından bu yıl üniversite tercihi yapacak adaylar için Covid-19 salgını nedeniyle olası riskleri en aza indirgeyerek süreci kolaylaştırmak amacıyla, üniversitelerin ve programlarının dijital ortamda tanıtılmasına yönelik düzenlediği “Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020" başladı. 04 Ağustos 2020 tarihinde başlayan ve dört gün sürecek olan sanal fuara, Kırşehir           Ahi Evran Üniversitesinin yanı sıra ülkemizden 200 eğitim kurumu ile paydaş kuruluşlar katıldı.
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği tarafından koordine edilen Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarında Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi çok sayıda öğrenciye ulaşmanın yanında, salgın dolayısıyla oluşabilecek riskleri de dikkate alarak öğrencilere tercih edeceği programın dijital ortamda yakından tanıtılmasını hedefliyor.
         On binlerce adayın hizmetine açılan Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020’de Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi tüm bilgi ve birikimi ile öğrencileri ağırlamaya başladı. Dört gün boyunca sabah 08:00 ile akşam 20:00 saatleri arasında iletişime açık olan fuarda Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi personeli, online olarak hızlı bir şekilde adayların sorularına cevap veriyor. Adaylar, sanal fuarda Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi bölümleri, yurt imkânları, merkez yerleşkemiz ve şehrimiz hakkında yetkili akademik ve idari personelden bilgi alabiliyor.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku