Güncel

KAEÜ'den kongre duyurusu

KAEÜ'den kongre duyurusu

Okunma: 699

15 Aralık 2020 16:17
-A

+A

      Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi İnternet sayfası üzerinden II. Uluslararası Kapadokya Sosyal Bilimler Öğrenci Kongresi (KAPSOSBİL 2020) Açılış Programı hakkında duyuruda bulundu. 16-18 Aralık 2020 tarihleri arasında NEVÜ-Sosyal Bilimler Enstitüsü ev sahipliğine gerçekleştirilecek olan Kongreye Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi de katılım sağlayacak.
      II. Uluslararası Kapadokya Sosyal Bilimler Öğrenci Kongresi (KAPSOSBİL 2020) 16 - 18 Aralık 2020 tarihleri arasında NEVÜ-Sosyal Bilimler Enstitüsü ev sahipliğine gerçekleştirilecek. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ve Aksaray Üniversitesi'nin katılımıyla yürütülen kongrede sunumların tamamı Microsoft Teams üzerinden çevrim içi ortamda yapılacaktır.
Kongre Programı Şu Şekildedir:
16 Aralık 2020 Çarşamba: 1. Gün

      Kongrenin 1. günü açılış konuşmaları ile başlayacaktır. 16 Aralık 2020 Saat: 10.00'da NEVÜ Kongre ve Kültür Merkezi Karavezir Salonunda Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Semih AKTEKİN, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan KARAKAYA, Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf ŞAHİN ve Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin KAR’ın katılımıyla gerçekleştirilecektir.
DAVETLİ KONUŞMACILAR
          II. Uluslararası Kapadokya Sosyal Bilimler Öğrenci Kongresi (KAPSOSBİL 2020) kapsamında Sakarya Üniversitsi Siyasal Bilimler Fakültsi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bünyamin BEZCİ katılımcılarla birlikte olacaktır. Prof. Dr. Bünyamin BEZCİ 16 Aralık 2020 Çarşamba Saat: 10.30'da Kürsel Siyasette Yapısal Değişimler ve Sosyal Bilimler üzerine konuşacaktır.
          II. Uluslararası Kapadokya Sosyal Bilimler Öğrenci Kongresi (KAPSOSBİL 2020) kapsamında Türkiye Bilişim Vakfı İcra Kurulu Üyesi Dr. R. Erdem ERKUL katılımcılarla birlikte olacaktır. Dr. R. Erdem ERKUL 16 Aralık 2020 Çarşamba Saat: 20.00'da Dijital Ekonomi ve Kalkınma üzerine konuşacaktır.
        Kongre açılış konuşmaları ve davetli konuşmacının sunumunun ardından kabul edilen bildirilerin sunumları Microsoft Teams üzerinden çevrim içi olarak başlayacaktır. Saat 13.00'da 4 ayrı salonda gerçekleştirilecek sunumlara ait detaylar açılandı.
Konge programı ve oturumlarla ait detaylı bilgiler ve güncellemeler için için II. Uluslararası Kapadokya Sosyal Bilimler Öğrenci Kongresi (KAPSOSBİL 2020) web sitesini düzenli olarak takip edebilirsiniz.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku