Güncel

KALICI PROJELERİ HAYATA GEÇİRMEYİ İLKE EDİNDİK

KALICI PROJELERİ HAYATA GEÇİRMEYİ İLKE EDİNDİK

19 Aralık 2018 07:48
-A

+A


Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci on yılda Kırşehir’e kalıcı projeleri hayat geçirmeyi ilke edindik.
Başkan Bahçeci, Gelişen ve değişen çehresiyle Türkiye’nin örnek şehirlerinden biri olma yolunda ilerleyen Kırşehir, fark yaratan belediyecilik hizmetleriyle artık daha güzel ve daha huzurlu hale geldi.
Azimle, ara vermeden çalıştıklarını ifade eden Başkan Bahçeci, On yılda Kırşehir’i geleceğe taşıyacak kaliteli ve modern hizmetler sunma gayretinde olduk. 2009 yılından itibaren Kırşehir Belediyesinin önemli projelere imza attığını belirten Başkan Bahçeci, ‘Yapılmaz denen projeleri hayata geçirdik. Alt ve Üstyapıda önemli çalışmalar yürüttük. Kent içerisindeki yollarda sıcak asfalt uygulaması yaptık. Ayrıca, yeşil alan ve yol düzenleme çalışmaları yaptık. Kentsel dönüşümden, meydan projelerine, sosyal alan çalışmalarından, içme suyu teminine, dev yeşil alan çalışmalarına kadar çok sayıda projeyi hayata geçirdik.
Yürütülen çalışmaları hakkında bir açıklama yapan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Daha güzel ve daha huzurlu bir Kırşehir için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Ekiplerimiz şehrimizin dört bir yanında aralıksız hizmet veriyor. İnşallah yeni dönemde de çalışmalarımızla hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız.
Belediyemiz, temel belediyecilik görevlerini gece gündüz demeden hızla sürdürüyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz şehir genelinde yüz binlerce çiçek fidesini toprakla buluşturdu. Yürütülen çalışmalar hakkında bir açıklama yapan Başkanı Bahçeci Daha güzel ve daha huzurlu bir Kırşehir için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Ekiplerimiz şehrimizin dört bir yanında aralıksız hizmet veriyor. Hemşerilerimizin günlük hayatını kolaylaştırmak adına düzenlemeler yapıyoruz. Sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek Kırşehir’i daha yaşanabilir bir şehir haline getiriyoruz. Bundan sonraki süreç içinde de çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam edecek" dedi
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku