Güncel

Kaymakam Çelik'ten kutlama mesajı

Kaymakam Çelik'ten kutlama mesajı

8 Nisan 2020 15:58
-A

+A

        Mucur Kaymakamı Kaya ÇELİK Türk Polis Teşkilatının 175’inci Kuruluş Yıl Dönümü ve Polis Haftası nedeniyle bir mesajı yayınladı. Kaymakam Çelik yayımlamış olduğu mesajında şunları kaydetti:
        "Dünyadaki sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmelerle birlikte, çağın teknolojisini de takip ederek hizmetinde olduğu vatandaşlara güven veren Türk Polisi, Cumhuriyet’e ve yasalara karşı kötü niyetli düşünce ve eylemler için sarsılmaz bir kalkan ve caydırıcı bir güç olmuştur. Suç ve suçlularla mücadeleyi en etkili düzeyde gerçekleştirebilmek yönünde, bilim ve teknolojiyi yakından takip eden ve uygulamalarında kullanan Türk Polis Teşkilatımız, bu yönüyle de hepimizin gurur kaynağı olmaya devam etmektedir.
Türk Polisi’nin insan haklarına, hukukun üstünlüğüne ve demokratik değerlere saygılı ve yansız bir biçimde görev yapma iradesine bağlı olarak halkımızın polisimize olan güven desteği de artarak devam edecektir. Şunu unutmamak gerekir ki, vatandaş-polis işbirliği ile oluşturulan güç karşısında şer güçlerin ayakta kalma şansı hiçbir zaman olmamıştır ve bundan sonra da olmayacaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 175. Yıldönümünü ve tüm polislerimizin “Polis Haftasını” kutluyor,  fedakâr aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler diliyorum. Bu vesileyle, aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, değerli gazilerimizle birlikte bu güne kadar modern, saygın ve başarılı Türk Polis Teşkilatı’nın oluşmasında emeği geçenleri şükranlarını sunuyorum."

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku