Güncel

Kaymakam Fatih ÖZCAN İlçedeki görevine başladı

Kaymakam Fatih ÖZCAN İlçedeki görevine başladı

Okunma: 447

15 Eylül 2020 12:27
-A

+A

       Görev değişikliği nedeniyle yerleri değiştirilen kaymakamlar görevlerine başladı. Akpınar Kaymakamlığına Fatih ÖZCAN getirildi.  
       İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün  11/09/2020 tarihli Onayı ile Akpınar Kaymakamlığına asaleten atanan Kaymakam           Fatih ÖZCAN 14 Eylül 2020 tarihinde ilçedeki görevine başladı.
Yeni Yeşilyurt Gazetesi olarak Kaymakam Fatih ÖZCAN'a yeni görevinde başarılar diliyoruz.
FATİH ÖZCAN Kimdir?
         1994 yılında Bursa’nın İnegöl ilçesinde doğdu. İstanbul Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden 2017 yılında mezun olan ÖZCAN aynı yıl girdiği Kaymakam Adaylığı Sınavını kazanarak 2018 yılında 106. Dönem Sinop Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti.
          Kaymakam Refikliği stajlarını Zonguldak/Kozlu ve Rize/Ardeşen ilçelerinde yaptı. Denizli/Güney ve Bekilli ilçelerinde Kaymakam Vekilliği görevinde bulunduktan sonra Merkez Yabancı Dil Kursu ve Mülkiye Müfettişi refakatinde teftiş stajının ardından İngiltere Leicester Üniversitesinde yabancı dil ve mesleki eğitimi aldı.
20/04/2020 tarihli Bakanlık Makamı onayı ile Sinop İli Erfelek İlçesine vekaleten atanan Kaymakam Fatih ÖZCAN iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku