Güncel

Kaymakam Korkusuz, Türk Polis Teşkilatını kutladı...

Kaymakam Korkusuz, Türk Polis Teşkilatını kutladı...

8 Nisan 2020 16:07
-A

+A

        Akpınar Kaymakamı Furkan Korkusuz Türk Polis Teşkilatının 175. Kuruluş Yıl Dönümünü nedeni ile bir kutlama mesajı yayımladı. Kaymakam Korkusuz yayımlamış olduğu mesajında şunları kaydetti:
        "Türk Polis Teşkilatımız, ülkemizin bölünmez bütünlüğünü koruma ve kollama, halkımızın can ve mal emniyetini koruma, huzur ve güven ortamını tesis ve temin etme, suç işlenmesini önleme ve işleyenleri adalete teslim etme hususunda çok büyük bir özveriyle gece gündüz demeden 175 yıldır başarılı bir şekilde çalışmaktadır.
         Kurulduğu günden günümüze kadar halkın can ve mal güvenliğinin yanı sıra kamu düzeninin sağlanması, huzur ve barış ortamının korunması amacıyla çalışmış, hukukun çizdiği sınırlar içerisinde hassasiyetle hareket etmiş ve görevini mesai mefhumu tanımaksızın her zaman layığıyla yapmıştır.
         Bu duygu ve düşüncelerle Polis Teşkilatının Kuruluşunun 175. Yıldönümü ve Polis Haftası münasebetiyle, ülkemizde huzur ve güven ortamının sağlanmasında emeği geçen tüm Emniyet Mensuplarımızı kutluyor; görevleri başında şehit düşen polislerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımı sunarken; Emniyet Teşkilatımızın değerli mensuplarına başarılar diliyorum."

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku