Güncel

Kaymakam Korkusuz'dan, sağlık çalışanlarına başarı belgesi

Kaymakam Korkusuz'dan, sağlık çalışanlarına başarı belgesi

Okunma: 462

14 Eylül 2020 16:42
-A

+A

        Akpınar Kaymakamı Furkan Korkusuz İlçe Sağlık Çalışanlarına Pandemi sürecindeki hizmetlerinden dolayı başarı belgesi takdim etti.
        Kaymakam Furkan Korkusuz, tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de yaşanan Covid-19 salgınına karşı, ilçemizde yürütülen mücadele çalışmaları kapsamında göstermiş oldukları üstün gayret ve özverileri nedeniyle, ilçe Devlet Hastanesi Müdürü Sibel Köylü, Başhekimi V.  Ali İhsan Akar ve pandemi sürecinde Covid-19 ile mücadele eden hastane çalışanlarına başarı belgesi takdim etti.
Kaymakam Korkusuz, salgın döneminde ağır görev üstlenen sağlık çalışanları ile bir süre sohbet etti. Sohbetin ardından Başhekim V. Akar, Hastane Müdürü Köylü ve bazı sağlık çalışanlarına başarı belgelerini takdim eden Kaymakam Korkusuz, özverili ve gayretli çalışmaları nedeniyle sağlık çalışanlarına teşekkür ederek başarılar diledi.
       Başhekim V. Akar, “Bu anlamlı ödülün bizlere son derece moral ve motivasyon kaynağı oldu. Bu ödülü bizlere layık gören Akpınar Kaymakamı Furkan Korkusuz Bey'e teşekkür ediyoruz” dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku