Güncel

Kaymakam ÖZCAN ‘dan Alişar Köyü ‘ne Ziyaret

Kaymakam ÖZCAN ‘dan Alişar Köyü ‘ne Ziyaret

Okunma: 367

2 Şubat 2021 16:00
-A

+A

         Akpınar İlçesi Kaymakamı  Fatih Özcan köy ziyaretlerine devam ediyor.
Kaymakam Özcan, ziyaretleri sırasında vatandaşlar ile sohbet ederek sorun ve taleplerini dinledi.   
Kaymakam Fatih Özcan, İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Özkıran, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yüksel Atalay, İlçe Özel İdare Müdürü Menderes Doğan ile köy ziyaretleri kapsamında Alişar köyünde yaşayan vatandaşlarla buluştu.
        Kaymakam Özcan, Alişar köyünde yaşayan vatandaşların dilek ve isteklerini dinleyerek köyde yaşayan yaşlı vatandaşlara hane ziyaretlerinde bulundu.
       Yaşanan eksiklikleri yerinde görmek üzere ziyaretlerde bulunduğunu belirten Kaymakam Özcan, kaymakamlık ve belediye olarak sorunların çözümü için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
Köylülerle sohbet eden Kaymakam Özcan; köylülerin sorun ve sıkıntılarını dinleyerek ilçeye bağlı köylerin sorunlarının çözümü için kaymakamlık olarak ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
Kaymakam Özcan yaptığı açıklamada; “Köylerimizi devamlı gezerek köy muhtarlarımızla birlikte köylerin sorunlarını yerinde göreceğiz. Amacımız köylerimiz hakkında bilgi sahibi olarak sorunların çözümlerini bulmak. Köylerdeki eksikleri yerinde tespit ederek en kısa sürede giderilmesini sağlamaktır” dedi.
        Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar, Kaymakam Özcan'a teşekkür ederek, “Devlet büyüklerimizin köyümüze gelerek bizler ile ilgilenmeleri ve sorunlarımızı dinlemeleri bizleri çok mutlu ediyor. İnşallah İlçemize geldiği günden beri çalışkanlığıyla adından sıkça söz ettiren kaymakamımız sayesinde refah düzeyi çok daha yüksek şekilde yaşarız” ifadelerinde bulundu.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku