Güncel

Kaymakam ÖZCAN 'dan Hacımirza Köyüne Ziyaret

Kaymakam ÖZCAN 'dan Hacımirza Köyüne Ziyaret

Okunma: 313

11 Kasım 2020 15:54
-A

+A

        Akpınar Kaymakamı Fatih Özcan, köylerimizdeki istekleri, talepleri dinlemek, sorunlara yerinde müdahale etmek üzere vatandaşla buluşma, Halk Toplantıları kapsamında gerçekleştirdiği köy ziyaretlerine devam ediyor. Akpınar Kaymakamı Fatih Özcan İlçemiz Hacımirza köyünde halkın dilek ve ihtiyaçlarını yerinde incelemek üzere Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Hamza Atalay ve İlçe Jandarma Komutanı Alkan Sayılır ile ziyaret etti.
        Ziyaret esnasında vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Kaymakam Özcan, köy sakinlerini dinleyerek halkın dilek ve şikâyetlerini dinledi.
       Ziyaret edilen köylerdeki yoğun ilgiye teşekkür eden Kaymakam Özcan, sorunların çözüme kavuşturulması için çalışmaların erkenden başlatıldığını ve bundan sonra da köy ziyaretlerinin devam edeceğini söyledi.
       Akpınar Kaymakamı Fatih Özcan, “Bu ziyaretlerin amacı köylerimize hizmetin en iyisini ve en kalitesini götürmek ve en önemlisi de vatandaşlarımızın bu hizmetlerden tam anlamıyla yararlanmalarını sağlamaktır. Bizler Muhtarlarımızla, yaptığımız toplantılarda ve programlarda sık sık biraya gelmekteyiz fakat sorunları ve sıkıntıları yerinde görmek ve anında müdahale etmek yerel yönetimin iyi şekilde uygulandığının göstergesidir. Yerinde yapılan incelemeler sayesinde devletimizin yatırımlarını ve sunduğu imkanları yakından takip etmekle beraber, çözülemeyecek gibi görünen problemlerin kısa vadede çözüme ulaştığını görüyoruz. Bizler de edindiğimiz tecrübeler, yerinde ve zamanında yönetişim uygulamalarımızla vatandaşlarımıza doğrudan ulaşıyoruz. Köylerimizdeki tarım ve hayvancılık adına yapılan faaliyetleri de yakından takip ediyoruz, devletimizin sunduğu imkanlar ve yatırımlar doğrultusunda üreticilere de gereken desteği veriyoruz” dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku