Genel

KENAN KERİMOĞLU İYİ PARTİ’DEN İSTİFA ETTİ

KENAN KERİMOĞLU İYİ PARTİ’DEN İSTİFA ETTİ

Okunma: 595

23 Haziran 2021 14:25
-A

+A

 

Kenan Kerimoğlu sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak İYİ Parti Üyeliği ve Başkan vekilliğinden istifa ettiğini açıkladı.
Kenan Kerimoğlu’nun Sosyal Medyadan yaptığı açıklama şöyle; 21 Haziran Saat16/26 itibarı ile Kırşehir İyi Parti Üyeliğim ve Başkan Vekilliği görevinden istifa etmiş bulunmaktayım siyasi sebeplerden dolayı kırdığım incittiğim bütün dostlarımdan arkadaşlarımdan özür dilerim bugüne kadar her türlü baskılara rağmen işlerimi etkileyecek şekilde mücadele etmeye devam ettim? fakat makam aşkı olanlarla ! verdiği sözleri unutanlarla hatta bazı dönemler eleştirilerime istifa et demelere rağmen ? Mücadelemi dostlarımın telkinleri sebebi ile Sonlandırmadım .
Fakat Saman Altından Su Yürütme Misaali ?
Teşkilattan Habersiz ? Biz Ne Yaparsak Doğru Yaparız Hareketleri Teşkilatın Üzerinde Kendilerini Görenlerle Mücadele Edemeyeceğim  Kanaatinden Dolayı 21/6/2021 Saat 16 :26 İtibarı İle YSK'ya İstifamı Vermiş Bulunmaktayım !
Benden Rahatsız Olanlara Saygım İle Duyururum.
Hesap Günü Çok Çetin Olacağının Bilinmesi İle İyi Partinin Ülke Genelinde Yükselişi Varken Benim Bu Kararım Bir Beklentim Olmadığını Göstersin İsterim.


Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku