Güncel

Kılıç; “Ben, biz olmayacak, Kırşehir, Kırşehir olacak”

Kılıç; “Ben, biz olmayacak, Kırşehir, Kırşehir olacak”

Okunma: 541

4 Ocak 2022 16:33
-A

+A

Zafer Partisi Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kılıç gazetelerimiz Kırşehir Memleket ve Yeni Kırşehir Yeşilyurt imtiyaz sahibi Murat Sürmeli’yi ziyaret etti.
Kurulduğu günden beri büyük bir özveri ile çalıştıklarını belirten Başkan Kılıç Kırşehir’imizin
Huzuru, refahı için elimizden geldiği kadar çok çalışacağız dedi.
İkili istişareler ile gerçekleşen ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Zafer Partisi Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kılıç Ben, Biz olamayacak Kırşehir, Kırşehir olacak dedi.
Zafer Partisi Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kılıç yaptığı açıklamada;
“Kırşehir'de son 30 yıldır devlet eliyle yapılan (Petlas hariç) üretime yönelik iş sahası var mı? Yok, özel sektör hariç.
Peki, 40 yıllık Kırşehir siyasetinde sırasıyla ANAP, DYP, MHP, CHP, AKP milletvekilleri bir kaç yandaşın çocuğunu işe sokmanın veya tayinini yaptırmanın dışında Kırşehir'e kazandırdıkları neler oldu? Kocaman bir sıfır.
Burnumuzun dibinde kızılmak var ne gibi proje üretildi? Yine yok.
İç Anadolu'da bütün şehirleri Kırşehir'e göre biraz daha gelişip büyürken ve yatırım alırken Kırşehir, ya yolsuzluk yapan belediye ya da yeteneksiz belediye başkanlarıyla, ya rüşvet ile işe sokan bazı milletvekilleriyle, ya da işini ticaretini geliştiren milletvekilleriyle anıldı ve konuşuldu.
Ya Kırşehir'in halkında bir sorun var, ya da halkı kandıran siyasetçilerinde bir sorun var.
Biz Kırşehir Zafer Partisi olarak diyoruz ki, bunlar Kırşehir'i sevmediler, Kırşehir sevdalısı değiller. Sadece sevmekte yetmiyor,
Öyleyse ne yapmalıyız?
Biz Kırşehir'in saygın iş adamlarıyla, saygın esnafıyla, hatırı sayılır insanı, eğitimcisi, doktoru, avukatı, akademisyeni ile oturtup konuşuyoruz. Sağı solu fark etmez biz bir araya geliyoruz, fikir alıyoruz, öyle bir zaman gelecek ki, dürüst, ahlaklı, sevilen, güvenilir ve iş bilir bir akilimizi (büyüğümüzü) belediyeye adaylığa önereceğiz, gerekirse kamuoyu baskısı kurup elini taşın altına sokturup halkın istediği birini belediye başkanı seçtireceğiz. Yine potansiyeli olan genç, dinamik ve akılcı yaklaşım ve projeleri olan arkadaşlarımızı milletvekilliğine aday göstereceğiz.
Ben, biz olmayacak,
Kırşehir, Kırşehir olacak,
Kırşehir'i sevmek ve hizmet etmek bu olsa gerek diye düşünüyoruz” dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku