Güncel

Kılıçözü Sanayi Esnafına Müjde!

Kılıçözü Sanayi Esnafına Müjde!

Okunma: 438

24 Aralık 2021 16:26
-A

+A

Kırşehir Madeni İşler Odası Başkanı Abdurrahman Şahinoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede ve Sanayi ve Teknoloji Başkanlığı Genel Müdür’ü Fatih Turan’ı yönetim kurulu ile üyeleri ile birlikte ziyaret etti.
Kırşehir Madeni İşler Odası Başkanı Abdurrahman Şahinoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın Kırşehir ziyaretinde, Bakan Varank ile görüşerek,  “Kılıçözü sanayi sitesinin artık ihtiyaca cevap veremediğini ve dükkân kiralarının çok yüksek olduğunu,  yeni dükkân açacak kişilerin ise dükkân bulamadığını “ belirtmişti. Bunun üzerine Başkan Abdurrahman Şahinoğlu bu işin peşini bırakmayarak, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede ve Sanayi ve Teknoloji Başkanlığı Genel Müdür’ü Fatih Turan’ı yönetim kurulu ile üyeleri ile birlikte ziyaret etti. Başkan Şahinoğlu ziyaret esnasında, “Ek sanayi sitesi projesini sundu… Sunulan Proje ile Gölhisar mahallesinde, Petlas karşısına anayol kenarı bölümüne organize sanayi 2’nci etap ek bir oto sanayisi yapılaması için talepte bulunulmuştu. Bakan yardımcısı Hasan Büyükdede konu ile ilgilenerek, ek bir sanayi sitesinin gerek olduğuna kanaat getirdi ve Kırşehirlilere müjdeyi verdi.
“En kısa zamanda sanayi esnafımıza müjdeli haberi vereceğiz”
Başkan Şahinoğlu konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “En kısa zamanda sanayi esnafımıza müjdeli haberi vereceğiz. Proje kapsamında ilk etapta odaya kayıtlı ve dükkânı olmayan üyelere öncelik verilerek dükkân verilecek… Esnaf kardeşlerimize hayırlı olsun“ dedi. Proje Ak Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli’ ile sunularak destek istendi. Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Başkan Şahinoğlu, Milletvekili Mustafa Kendirli’yi ziyaret etti. Vekil Kendirli, “Sanayimiz ve esnafımız bizler için değerli, en kısa zamanda el birliği ile gereken yapılacak“ dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku