Güncel

KILIÇÖZÜ SANAYİİ SİTESİ ASFALT SERİMİNE BAŞLANDI

KILIÇÖZÜ SANAYİİ SİTESİ ASFALT SERİMİNE BAŞLANDI

28 Şubat 2019 07:25
-A

+A


Kırşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Alt yapı çalışması tamamlanan yerlerde Kılıçözü Sanayii Sitesi Keresteciler ve Hurdacılar bölümüne asfalt serimi yaptı.
Kılıçözü Sanayii Sitesinde Alt Yapı Çalışmalarını biten yerlerde Kırşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Keresteciler ve Hurdacılar bölümüne Asfalt serimi çalışmalarına başladı.
Başkan Bahçeci, Kılıçözü sanayi Bölgemize yol çalışması hayırlı olsun. Kılıçözü Sanayii Sitesinde alt yapısı biten yerlerde asfalt serim çalışmamız başladı. Önce sanayimizde tüm alt yapıyı yenileyelim ki bir daha yap boz olmasın istedik. Şuanda yol yapım çalışmamız Sanayii bölgesinde devam ediyor, standartı çok kaliteli bir yol yapıyoruz, ekiplerimiz şuan Keresteciler ve Hurdacılar bölümünde asfalt atımı yapıyor. Asfalt atımı çalışmaları hızla yapılarak alt yapısı biten bölümlerde hazır hale getirilecek. Çalışmalar koordineli ve etap etap olarak yapılacak. Kılıçözü Sanayii Sitemizde Asfalt bittiğinde kaldırım çalışmalarımız devam edecek, çamurdan ve tozdan kurtarmış olacağız.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Kılıçözü sanayi bölgemiz şehrimizin en fazla istihdam sağlayan esnaflarımızın olduğu bir bölge.  Burada esnaflarımızın işlerini daha güzel bir şekilde yürütebilmesi için ve buraya geliş gidişlerinde daha sağlıklı bir şekilde gerçekleşebilmesi için alt yapı çalışmasını bitirmemiz gerekiyordu.
Göreve geldiğimiz günden bu yana alt yapı çalışması bitmeyen yerlerde, üst yapı çalışması yapmadıklarını kaydeden Başkan Bahçeci,  Günü kurtaralım üstün körü bir çalışma yapalım ve göz boyayalım anlayışında hiçbir zaman  olmadık. Kılıçözü Sanayi Sitemizde de alt yapısı biten yerlerde üst yapı çalışmaları yapılacak. Asfalt serim çalışmamız da İnşallah etap etap ilerleyeceğiz, alt yapısı biten bölgelerde de asfalt serim çalışmamızı gerçekleştireceğiz.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku