Güncel

KIRŞEHİR AHİ BASIN BİRLİĞİ’NDEN PETLAS GENEL MÜDÜRÜ HAKAN YALNIZ’A ZİYARET

KIRŞEHİR AHİ BASIN BİRLİĞİ’NDEN PETLAS GENEL MÜDÜRÜ HAKAN YALNIZ’A ZİYARET

Okunma: 591

28 Ocak 2021 13:31
-A

+A

        Kırşehir Ahi Basın Birliği ilimiz PETLAS'ta yeni görevine başlayan PETLAS Genel Müdürü Hakan Yalnız’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.
       Ziyarete Kırşehir Ahi Basın Birliği Başkanı Hasan Eraslan, KTV  Yönetim Kurulu Başkanı Havva Karakaya, Kırşehir Memleket ve Yeni Yeşilyurt Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Sürmeli ve Memleket Gazetesi Genel Koordinatörü  Zeliha Karayel ve Memleket Gazetesi Muhabiri Ramazan Altuğ katıldı.
Ahi Basın Birliği Başkanı Hasan Eraslan PETLAS lastik fabrikası ilimiz Kırşehir için büyük bir iş istihdamı sağlıyor ve binlerce kişiye ekmek kapısı açarak ilimiz Kırşehir' in kalkınmasında yardımcı oluyor. PETLAS lastik fabrikasının ürettiği lastikler ülkemizin her yerine dağılıyor ve hatta yurt dışına büyük ihracat yaparak ülke ekonomisine döviz katkısında bulunuyor dedi.
PETLAS Genel Müdürü Hakan Yalnız açıklamasında,
       Bu proje önemli bir kuruluş Türkiye içinde çok önemli bir kuruluş. PETLAS zaten çok güzel bir konumda bizde kendi katkılarınızı sunarak bu çıtayı daha da yükselteceğiz. Hem bölgemiz için hem de Ülkemiz için daha hayırlı olacaktır ve buna da başaracağız. Kısa sürede çok güzel işler ile yol aldık. Bu işler kültür,zaman ve entegrasyon işi bizim bilgimiz ve arkadaşlarımızın bilgisiyle birleştirip daha başarılı işlere imza atacağız.
       PETLAS’ta kısa bir süre önce görevime  başladım PETLAS lastik fabrikası ülkemizin sayılı lastik üreten fabrikalarından biri ürettiği lastikler kaliteli ve  özellikle ham maddesi çok kaliteli. PETLAS’ta şuan itibariyle yaklaşık 4100 kişi çalışıyor. PETLAS gerek  ülke içinde gerekse yurt dışı lastik satışıyla ülkemize büyük bir döviz girdisi sağlıyor.
Ahi Basın Birliği Başkanı Hasan Eraslan, PETLAS lastik fabrikasında göreve başlayan Hakan Yalnız’a yeni görevinde başarılarının devamı diledi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku