Güncel

KIRŞEHİR AK PARTİ TEŞKİLATI SEÇİM STARTINI VERDİ

KIRŞEHİR AK PARTİ TEŞKİLATI SEÇİM STARTINI VERDİ

30 Mayıs 2018 07:00
-A

+A

     Kırşehir Ak Parti İl teşkilatı seçim startını verdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinin 24 Haziran’da yapılacağını açıklamasının ve adayların belirlenmesinin ardından Kırşehir AK Parti teşkilatlarında seçim hareketliliği başladı.
Yoğun bir tempo içerisine gireceklerini ve haftanın 7 günü seçim çalışmaları için ekibiyle birlikte gece gündüz sahalarda olacaklarını söyleyen Ak Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan , "Erken seçim kararı Türkiye’miz ve milletimiz için hayırlı olsun. Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi, ülkemizin geleceğine yönelik kararların daha güçlü şekilde alınabilmesi ve uygulanabilmesi için yeni yönetim sistemine geçiş giderek aciliyet kazanmıştır. Bizler de Kırşehir AK Parti teşkilatları olarak bu doğrultu da çalışmalarımıza hız verdik" dedi.
Seçimleri her zaman büyük ve güçlü Türkiye için yeni bir enerji depolama fırsatı olarak da gördüklerini belirten İl Başkanı Aslan , “Dünyada gelişen ekonomik ve siyasi konjonktür bizim partimizi bazı kararlar almaya itti. Çok da isabetli bir karar oldu. Erken seçim dolayısıyla hiçbir kaygı ve endişe içerisinde olmadık. Her seçim önemlidir ama bu seçimin ayrı bir önemi var. Çünkü 24 Haziran'dan sonraki dönemde bir başka Türkiye inşa edilecek ve biz bu inşa sürecine talibiz. Çalışmalarımız neticesinde hem milletvekili sayımızda hem de Cumhurbaşkanımıza yüksek oy çıkartacağız. 24 Haziran akşamı bizim için dönüm noktası olacak.
AK Parti İl Teşkilatımız, Gençlik Kollarımız ve Kadın Kollarımız ile birlikte çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız.Yorulmayacağız, durmayacağız. Türkiye’nin daha aydınlık ve kararlı yarınlara ulaşması için var gücümüzle çalışacağız. Teşkilatımız milletimizin ve Kırşehir’in emrindedir. 24 Haziran seçimleri için startımızı verdik. Türkiye bu seçim sonrası artık daha güçlü bir şekilde, yeniden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile yola devam edecektir. Ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olsun" dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku