Güncel

KIRŞEHİR ANADOLU EĞİTİM-SEN İL TEMSİLCİSİ RAMAZAN KIRBOĞA’DAN GAZETELERİMİZE ZİYARET

KIRŞEHİR ANADOLU EĞİTİM-SEN İL TEMSİLCİSİ RAMAZAN  KIRBOĞA’DAN GAZETELERİMİZE ZİYARET

Okunma: 5417

17 Aralık 2020 15:59
-A

+A

      Kırşehir Anadolu Eğitim-Sen İl Temsilcisi Ramazan  Kırboğa Yeni Kırşehir Yeşilyurt ve Kırşehir Memleket Gazeteleri İmtiyaz Sahibi Murat Sürmeli'yi ziyaret etti.
      Ramazan Kırboğa Anadolu Eğitim-Sen çalışmaları hakkında gazetemize bilgi verirken çalışmalarında öncelik eğitim olduğunu ve eğitimde en büyük destek sahipleri öğretmenlerinde yanında olduğunu bildirdi.
      Kırboğa açıklamasında;  "Sendikamız Kırşehir’de kurulalı kısa süre oldu ve bu kısa süre içerisinde önemli konuları gündeme taşımaya çalışıyoruz.Amacımız  Üyelerimizin sıkıntılarında yanında olmaktır.Bu süreç içerisinde Kırşehir’in basın mensupları bizlere her daim destek olup gündeme getirmeye çalıştığımız  konuları haberleştirip sesimizi duyurmakta yardımcı oldular.Bizler haklı olduğumuz ve haklı gördüğümüz üyelerimiz ve üye olmayan öğretmenlerimizin sıkıntılarını sendika olarak takipçileri olmaya devam edeceğiz.haklı olduğumuz her konuda da sessiz çığlıkların sesi olacağız. Bizim işimiz eğitim ve eğitim ile alakalı şehrimizi eğitimde daha ileriye taşımak için canla başla çalışacağız.
      2005 yılında bağımsız olarak faaliyetlerine başlayan Anadolu Eğitim-Sen artık Kırşehir de de bütün eğitim camiasına hizmet vermeye başladı. Anadolu Eğitim-Sen, bir siyasi görüş ve partiyi temsil etmeden bütün görüş ve düşüncelere saygı duyarak çatısı altında toplamayı başaran tek sendikadır" dedi.
      İşlerinin sadece sendikacılık olduğunu belirten Kırbuğa, "İşi sadece sendikacılık olan Anadolu Eğitim-Sen bugüne kadar bir çok öneri ve görüşü ile Milli Eğitim Bakanlığı nezdinde eğitim çalışanlarının bir çok hak kazanmasına vesile olmuştur. Bundan sonra da yapacağı sendikal faaliyetlerle şehrimizde eğitim çalışanlarının hak arama öncüsü olacaktır. Tek ve en büyük hayalimiz, muasır medeniyet yolculuğunda paydaşlar tarafından güvenilen, değişimin öncüsü, fikri hür, vicdanı hür, nitelikli eğitimcilerin yaklaşım ve yayılımıyla, bağımsız ve öncü bir eğitim sendikası olmaktır" ifadelerini kullandı.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku