Güncel

Kırşehir Anadolu Ölümsüz Kahramanlar Konfederasyonu Genel Başkan yardımcısı Sarıca; "Kendilerine yardımcı olan ikinci bir kişi aramayacaklar"

Kırşehir Anadolu Ölümsüz Kahramanlar Konfederasyonu Genel Başkan yardımcısı Sarıca; "Kendilerine yardımcı olan ikinci bir kişi aramayacaklar"

Okunma: 519

1 Kasım 2021 16:03
-A

+A

                Kırşehir Anadolu Ölümsüz Kahramanlar Konfederasyonu Genel Başkan yardımcısı Ali Sarıca; Ağrı Federasyon Başkanı Orhan Çaylak, Elazığ Federasyon başkanımız Veysel Doğan, Diyarbakır federasyon başkanımız Ahmet Büyükburç ve Adana federasyon başkanımız Emine Kunt ile Konfederasyon ziyaretine katıldı.

“Çalışmalarımız tüm hızıyla başladı”
                Genel Başkan yardımcısı Ali Sarıca, Konfederasyon ziyareti sonrasında gazetemize yaptığı açıklamada; Ölümsüz Kahramanlar Konfederasyonu yeni kuruldu. Şuan geçici yönetimiz. İnşallah genel kongremizi yaptıktan sonra geçici yönetimin ardından yeni yönetimi oluşturacağız. Yeni yönetimden sonra ise yer tahsisi yapılacak ve açılışımızı gerçekleştireceğiz ve farklı çalışmalar da yapacağız. Ancak buna rağmen Konfederasyonumuz kurulduğu gibi çalışmalarımız ve ziyaretlerimiz de tüm hızıyla başladı. Federasyon Başkanlarımızla güzel bir ziyaret gerçekleştirdik. Gittiğimiz her yer de vekillerimiz, bakanlarımız ve diğer herkes bizden sanki böyle bir beklentileri var gibi bizleri olağanüstü karşıladılar dedi.
                Sarıca sözlerine şöyle devam etti; 11 Aralıkta ve ileriki dönemlerde kongrelerimiz var. Sayın Cumhurbaşkanımızı, içişleri bakanımızı, emniyet genel müdürümüzü, çok sayıda milletvekilimizi ve bakanlarımızı da kongremize davet ettik. İnşallah yüksek katılımlı bir kongre gerçekleştireceğiz. Bizlere yer tahsisi yapacaklar, kongre salonumuzu ve gelen şehit ailelerinin yerlerini ayarlayacaklar. Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu’na ilettik ve memnuniyetle karşıladılar ilgi ve alakalarından dolayı hepsine çok teşekkür ediyorum. İnşallah ileride daha güzel ve farklı çalışmalarla şehit ailelerimize ve gazilerimize elimizden gelen hizmeti yapmaya çalışacağız.
“Kendilerine yardımcı olan ikinci bir kişi aramayacaklar”
                Kırşehir Anadolu Ölümsüz Kahramanlar Konfederasyonu Genel Başkan yardımcısı Ali Sarıca; Federasyonumuz özellikle şehit ve gazi ailelerimiz için hayırlı olsun. Gazilerimizde ve Şehit ailelerimizde sıkıntısı olanlar var. Artık Ankara da bir genel merkezleri var. İnşallah bundan sonra kendilerine yardımcı olan ikinci bir kişi aramayacaklar, direkt konfederasyonumuza gelecekler. Biz bakanlarımız ve milletvekillerimizle görüştük, aracıya gerek yok böyle bir şey olması gerekiyordu dediler. Olumlu geri dönüşler aldık ve almaya da devam ediyoruz dedi.
                Konfederasyonumuz, Aile Sosyal Politika Bakanlığı ile direkt istişare halinde. Gazilerimiz ve Şehit ailelerimizin çözülecek bir meselesi varsa, yasalara ve kanunlara uygunluk çerçevesinde bunları çözme gayretinde bulunacağız. Aile Sosyal Politika Bakanlığına düşüncelerimizi ilettik, mantıklı ve makul buldular diyen Genel Başkan yardımcısı Ali Sarıca, İnşallah bu sistem üzerinde devam edeceğiz diyerek sözlerini noktaladı.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku