Güncel

Kırşehir Belediyesi, Yeni Emniyet binasının yol çalışmalarına hız verdi

Kırşehir Belediyesi, Yeni Emniyet binasının yol çalışmalarına hız verdi

Okunma: 754

7 Aralık 2020 16:00
-A

+A

       Polis Ormanı Doktorlar Sitesi bölgesine yaptırılması kararlaştırılan Yeni Emniyet Müdürlüğü binasında proje çalışmaları tamamlandı. Yeni Emniyet Müdürlüğü binasının ve kompleksinin Kırşehir  Kervansaray Mahallesi  Şehit Fedakar  Yiğit  Caddesi sağ tarafında bulunan Polis Ormanı Bölgesi’ne yapılacağını belirtilirken 17 bin 752,58 metrekare kapalı alana sahip olacak  yeni Emniyet Müdürlüğü binasının içinde tüm birimler konuşlanacağını ve son derece modern ve Kırşehir’e yakışır şekilde olacağı kaydedildi.
      Yapımına devam edilen projenin yol yapım çalışmaları Kırşehir Belediyesi tarafından devam ediyor. Belediye ulaşımı sağlanacak yollarda sıcak asfalt çalışması yaptı. Yapımı devam eden Yeni Emniyet binasının yolları modern çağa uygun bir şekilde yapılırken, vatandaşların rahatlıkla kullanabileceği belirtildi. Belediye Başkan Yardımcısı Asaf Kayaoğlu, çalışmaları takip ederek yerinde inceledi. Belediye Fen İşleri Ekiplerinin yoğun çalışmaları kapsamında devam eden sıcak asfalt faaliyetleri devam ediyor.
        Başkan yardımcısı Asaf Kayaoğlu, sıcak asfalt çalışmalarının sürdüğünü belirtirken Yeni Emniyet binası yol yapım çalışmaları hususunda şunları kaydetti: "Ekiplerimizin çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor. Vatandaşlarımızın daha güzel, daha modern bir Kırşehir’de yaşamaları için çalışmalarımız sıralı bir şekilde sürüyor. Yenilenecek olan Emniyet binamızla birlikte yollarımızı da yenileyerek vatandaşlarımıza rahat bir şekilde ulaşım ağı sağlıyoruz. Hizmetlerin aksamaması, çalışmaların sağlıklı ilerlemesi için denetimlerimizi sıklaştırdık. Ekiplerimizin sıkı çalışmaları neticesinde yeni yolumuza kavuşacağız. Sıcak asfalt serimi yapılan yollarda vatandaşlarımız daha rahat ulaşım sağlayacak."

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku