Güncel

KIRŞEHİR BELEDİYESPOR BAŞKAN YARD. ÇAĞATAY HAN TORUN: “KÜÇÜK FIRTINALAR BİZİ YIKAMAZ”

KIRŞEHİR BELEDİYESPOR BAŞKAN YARD. ÇAĞATAY HAN TORUN: “KÜÇÜK FIRTINALAR BİZİ YIKAMAZ”

Okunma: 1306

29 Aralık 2020 14:56
-A

+A

Kırşehir Belediyespor teknik direktörü Gürses Kılıç’ın istifasının artında birçok soru işaretleri de beyinlerde yer etti. 26.12.2020 Cumartesi günü Bayburt Özel İdare Spor ile olan karşılaşmanın 0-0 berabere kalmasıyla gelen eleştirilere dayanamaya Antrenör Gürses Kılıç istifasını sunarak görevinden ayrıldı. Ani verdiği karar ile birçok eleştirilere de maruz kaldı.Gürses Kılıç’ın istifasının ardından Kırşehir Belediyespor Başkan Yardımcısı Çağatay Han Torun Ahi TV de yapılan Ahi Stadyumu programı canlı yayında sorulara cevap verdi.Çağatay Han Torun yaptığı açıklamada Kılıç’ın istifasının ani olduğunu ve Kılıç’ın kendi gerekçesi ile kırılganlıkların olduğunu belirten Torun, Gürses Kılıç yapılan yorumlara ve eleştirilere maruz kalma sebebi ile istifasını gerçekleştirdiğini ve bu açıklamanın ise  geçerli bir açıklama olup olmaması tartışılır, fakat bizim kendi açımızdan geçerli bir sebep değil. Gürses Kılıç, sanıyorum ki istifa gerekçesinin çok fazla dallandırıp budaklandırmamak için kırılganlığını belirtti. Yaşanan bu durum hoş karşılanacak bir durum değil fakat güçlü bir ekibe sahibiz. Profesyonel bir takımımız var ve ileriki maçlarda futbolcularımız koşullar ne olursa olsun kazanmak için sahada olacaklardır. Biz koca  bir aileyiz bu duruma kolay gelmedik ve kolayda bırakmayız.
Küçük Fırtınalar Bizi Yıkamaz. Bugün Serik Belediyespor ile olan karşılaşmamız var ve futbolcularımız her zamanki gibi çalışmalarına aralık vermeden daha büyük bir azim ile yeşil sahalarda fırtınalar estirecektir. İlk yarı da 6 Ocak sonrası Antalya’da 10 gün kampta kalacak ve dönüşümüz muhteşem olacaktır.
Futbolcularımız Fedakârlık Yaptılar
Çağatay Han Torun, ligin ilk başında futbolcularımıza yapılacak olan  sözleşmenin ardından ödemelerin gecikme durumu olacağını bildirdik ve futbolcularımız büyük bir fedakarlık yapıp ,bizim sözümüzün senet olduğunu bildirip hiçbir şekilde bizlere koşul sunmadılar. Kırşehir Belediyespor için büyük fedakârlık yapıp sahalarda mücadele ettiler. Şuan ki durum ise futbolcularımız hiçbir şekilde mağdur değil. Bizler de onların moral motivasyonunu yüksek tutmak için her daim yanlarında olacağız.
“Gürses Kılıç emeğinin karşılığını fazlası ile aldı”
Torun,” Gürses Kılıç hocamızın maaş ödemesinde hiçbir şekilde aksaklık olmadı hatta fazlası ile emeğinin karşılığını almıştır. Kırşehir Belediyespor zor günler geçirdi ama hiçbir zaman yarı yolda kalmadı ve kimseye de borçlu olmadı. Biz artık kimseden bir beklentimiz yok gönülden yanımızda olmak isteyip maddi manevi destek olanlara her zaman kapımız açık. Bu saatten sonra kimseden de maddi destek beklemiyoruz kendi gücümüz ve irademiz ile yolumuzda ilerliyoruz. Güçlü bir takım ve ekip ile bir arada olacağız taraftarlarımızdan manevi destek gelmesi en büyük bizlere hediyedir “dedi.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku