Genel

Kırşehir’de Bir İlk ! Başkan Şaban Çelik, oyların hepsini aldı

Kırşehir’de Bir İlk ! Başkan Şaban Çelik, oyların hepsini aldı

Okunma: 625

5 Nisan 2021 15:11
-A

+A

 

Kırşehir İl Özel İdaresi İl Genel Meclis Başkanı seçimlerinde Kırşehir’de daha önce görülmeyen bir olay oldu.
Tek Aday olarak gösterilen Şaban Çelik AKP, CHP ve MHP’nin birlikte oy vererek başkanlığa seçildi. Toplamda 19 kullanılırken Şaban Çelik bu oyların tamamını aldı.
İl Genel Meclis Başkanı Cumhur İttifakının adayı Şaban Çelik oldu. İl Genel Meclis Başkanı olan Şaban Çelik bugün yapılan seçimlerde 19 oyun tamamını alarak Başkan seçildi.Kırşehir tarihinde ilk defa olayların hepsini alan Çelik 2 yıl görevini sürdürecek.
Başkanlık Seçiminin ardından görevi devralan Başkan Şaban Çelik Meclis grup üyelerine teşekkür konuşması yaptı. Tüm enerjimizle ihtiyacı olan her yere desteğimizi sunacağını belirten Başkan Çelik vererek il genel meclis Başkanlığına layık gören herkese teşekkür ederim dedi.
İl Genel Meclis Başkanı Şaban Çelik; “Sayın Meclis üyesi arkadaşlarım öncelikle şahsıma aday gösteren AKP grubuna ve oy vererek il genel meclis Başkanlığına layık gören herkese teşekkür ederim. Kırşehir’e hizmet etmek için şahsım adına Meclis başkanlığı Onur vericidir. 19 yıllık AKP iktidarında Kırşehir ve köylerinde yatırımlar geldi. Köylerimizin içme suyundan yollarına kadar bir çok hizmeti Kırşehir Özel İdaresi aracılığıyla yaptık yapacağız ve yapmaya devam edeceğiz. Hizmet etmeyi bize nasip eden yüce Allah’a şükürler olsun. Hizmet eden bizden önceki Meclis başkanı görevi devraldığım Hacı Ömer Seyfi Başkanıma önceki dönem Meclis üyelerine ve şuan ki Meclis üyelerine teşekkürü borç bilirim. 2 yıldır birlik beraberlik içinde olduk öncelikli amacımız var olan kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak ihtiyaçlar tespit edilerek harcamaların da yönde olmasını sağlamaktır. Tüm enerjimizle ihtiyacı olan her yere desteğimizi sunacağız. Sizlerin desteğiyle birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. Bu görevi layıkıyla yapacağımıza inanıyorum. AKP il başkanı seher Ünsal’a ve teşkilatlarımıza Milletvekili Mustafa Kendirli ye MHP Partisi Meclis grup üyelerine AKP Meclis grup üyelerine CHP Meclis grup üyelerine ve basın mensuplarına saygılarımı sunuyorum” dedi.

Anahtar Kelimeler : KIRŞEHİR. ,
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku