Güncel

KIRŞEHİR’DE BİR İLK GERÇEKLEŞTİRİLDİ! KIRŞEHİR’DE EMLAK İLE İNŞAAT SEKTÖRÜ, BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI VERDİ

KIRŞEHİR’DE BİR İLK GERÇEKLEŞTİRİLDİ! KIRŞEHİR’DE EMLAK İLE İNŞAAT SEKTÖRÜ, BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI VERDİ

Okunma: 192

30 Ocak 2020 07:03
-A

+A

 

Kırşehir’de Emlak ve İnşaat sektörüyle ilgilenen Emlakçılar ve Müteahhitler, Umut Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Uğurlu’nun organizasyonluğunda Ağalar Konağı’nda kahvaltılı toplantıda bir araya geldiler.
Meslektaşlarını böylesi anlamlı bir programda bir araya getiren Umut Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Uğurlu, günün anlam ve önemini belirten konuşmasında, “Türkiye, 1980’li yıllardan bu yana inşaat ve emlak sektörlerine önem veren bir ülke olmuştur. Özellikle son 15 yıldır daha da büyük ivmeyle hızlanan inşaat çalışmaları sayesinde emlak sektörüne olan ilgi canlılığını koruyor. Türk şirketlerinin küresel inşaat piyasasının en önemli oyuncularından biri olduğunu düşündüğümüzde Türkiye için hem yurt içinde hem yurt dışında inşaat ve emlak sektörünün anahtar oyuncusu diyebiliriz.
Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde olduğu gibi ilimizde de inşaat ve emlak sektöründe bir hayli fazla ilgi ve alaka gözlemlenmektedir. Son yıllarda yaşanan ekonomik sıkıntılar malzeme fiyat artışıyla birlikte çoğu emlakçıları sıkıntılı bir duruma düşürdü.
Bizler bugün olduğu gibi bundan sonrada birlik ve beraberlik içerisinde hareket edebilirsek bütün zorlukların üstesinden gelebileceğimizi düşünüyorum. Bu organizasyonun amacı tamamen birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuzu her kesime göstermektir. Biliyoruz ki işimiz bir hayli zor. Uzun uğraşlar sonucu herkesin emekleriyle uğraşmış olduğumuz mesleğin beraberinde getirmiş olduğu sıkıntılı süreçleri de yine birlik ve beraberlik içerisinde çözeceğimizi bir kez daha vurgulamak istiyorum. Bizler İnşaat ve Emlak Sektöründe internet piyasasında sürekli içerisinde bulunduğumuz satış-pazarlama sitelerinin getirmiş olduğu ağır külfetler sonucu Kırşehir’de yepyeni bir sistem oluşturarak satış ve pazarlama yöntemlerini bu site üzerinden sağlamak istiyoruz. Şu an ki mevcut bulunan sitelerin katılım payı ücretleri bir hayli bizleri zorlamaktadır. Bizler Umut Emlak olarak Kırşehir’e bir satış pazarlama sitesi kurup ve hiçbir ücret talep etmeden meslektaşlarımıza hizmet etmek istiyoruz. Yine aynı zamanda kuracağımız siteye de gelecek olan reklam gelirlerinin sitemize üye olan meslektaşlarımıza dağıtılmasını sağlamış olacağız. Bugün bizlerin davetini kırmayarak katıldığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. Yine aynı zamanda bizlerin her zaman yanında olduğunu bildiğimiz basınımızın değerli temsilcilerine de ayrı ayrı katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Böylesi anlamlı bir programda her zaman olduğu gibi bugünde bizleri yalnız bırakmadılar. Sonsuz şükranlarımı sunuyorum.” İfadelerini kullandı.
Gerçekleştirilen toplantıya katılan Emlak ve İnşaat sektöründeki Emlakçılar ve Müteahhitler, “Böylesi güzel bir organizasyonu düzenlediği için Şerafettin Uğurlu’ya çok teşekkür ediyoruz. Gerçekten anlamlı bir program olmuş. Böylesi güzel organizasyonların sıklıkla yapılıp fikir alışverişi ile birlikte daha olumlu sonuçlar alabileceğimizi düşünüyoruz. Gerçekten kuracakları sistemde de belirttikleri gibi altyapı oluşturulursa milyarlarca ödediğimiz miktarları artık ödemek zorunda kalmayacağız. Tekrar organizasyonunuz için teşekkür ediyoruz ve başarılarınızın devamını diliyoruz.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku