Güncel

Kırşehir'de yatırımlar hız kesmeden devam ediyor

Kırşehir'de yatırımlar hız kesmeden devam ediyor

Okunma: 251

5 Ağustos 2020 16:57
-A

+A

        Kırşehir Belediyesi şehrimizin cadde ve sokaklarını alt ve üstyapısı ile güzelleştirmeye devam ediyor.
        Kalıcı ve sağlam alt-üstyapının hizmete sunulmasını hedefleyen anlayış ile şehrimizin estetiğine ve gelişimine katkı sunacak çalışmalara imza atmaya devam eden Kırşehir Belediyesi çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor.
DAHA YAŞANABİLİR BİR KIRŞEHİR İÇİN HİZMETE DEVAM
        "Alt yapı çalışmaları tamamlanacak ve caddemizde asfalt serim işlemi gerçekleşecek. Amacımız yaptığımız çalışmaların, hizmetlerin kalıcı olması. Asla bir işi yaptı denilsin diye yapmıyoruz. İsraftan, ziyandan kaçarak, halkımız için kalıcı ve faydalı olacak hizmetlere odaklanıyor ve bu çerçevede çalışmalarımıza devam ediyoruz." diyen Başkan Ekicioğlu, daha yaşanabilir bir Kırşehir için hizmete devam dedi.
         Kırşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler şehrin muhtelif yerlerinde yağmurlama boru hattı çalışması, asfalt çalışması ve sert zemin kilitli parke çalışmalarına devam ediyor.
"BAŞKAN EKİCİOĞLU, ŞEHRİMİZİN ALT-YAPI ve ÜST-YAPI ÇALIŞMALARINI TAMAMLAYACAĞIZ"         
         Özellikle Asfalt PlentTesisi’nin tekrar faaliyete geçmesiyle birlikte şehrin ana arterleri başta olmak üzere bütün mahalle ve sokaklarında asfalt çalışmalarına hız veren Kırşehir Belediyesi, alt yapı çalışmalarını tamamladıktan sonra asfalt ve sert zemin çalışmalarına devam ediyor. Konu ile ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu: ‘’Ekiplerimiz şehrimizin muhtelif yerlerinde alt-yapı ve üst-yapı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 14 mahallemizde kademeli bir biçimde kanal açma, yağmurlama, dranej boru hattı gibi alt-yapı çalışmalarını tamamladığımız bölgenin asfalt, sert zemin, kilitli parke çalışmalarını tamamlıyoruz. Amacımız şehrimizin alt-yapı ve üst-yapı çalışmalarını tamamlayıp, Kırşehir’i daha modern ve yaşanılabilir bir kent haline getirmektir. Bu çalışmalar esnasında tabi ki o bölgede yaşayan hemşerilerimiz günlük yaşam açısından olumsuz etkileniyorlar, bu konuda da hemşerilerimizden sabır göstermelerini istiyoruz. Bütün amacımız hemşerilerimizin daha güzel bir Kırşehir’de yaşaması içindir.’’ dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku