Güncel

KIRŞEHİR’E HİZMET İÇİN MİLLETVEKİLLERİ TEK VÜCUT

KIRŞEHİR’E HİZMET İÇİN MİLLETVEKİLLERİ TEK VÜCUT

Okunma: 185

22 Ekim 2020 17:20
-A

+A

Kırşehir  için bir araya gelen vekiller ilimiz için olan çalışmaları masaya yatırıldı.

Kırşehirli vekiller  sık sık bir araya gelip memleketimizin sorunlarını ele alarak çalışmalarına aralıksız devam ettiriyor.
İlimizin gelişmesinde ve yatırımlarında en büyük desteği sağlayan vekillerimiz, TBMM’de Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, Ankara Milletvekili Hacı Turan ve Kırşehir AK Parti Milletvekili Mustafa Kendirli ,CHP Milletvekili Metin İlhan ile birlikte Kırşehir için yapılmış ve yapılacak olan hizmetleri konuşuldu.
CHP Milletvekili Metin İlhan yaptığı açıklamasında, “Kırşehir'in hepimizde olan emeği düşünüldüğünde şehir olarak da TBMM'de 7 kişi gibi çok yüksek bir temsiliyet yakalanmışken bir araya gelmek ve şirin Kırşehir için kalıcı hizmetler sunulması yolunda siyasi parti farkı gözetmeksizin  birlikte hareket etmek hepimizin milletvekili olarak sorumluluğu ve görevidir.  Bu sebeple ileriki günlerde şehir bürokrasisinin de katılımıyla  devamı gelecek toplantılardan umarım Kırşehir için  müspet sonuçlar alırız...”dedi.
Ankara Milletvekili Hacı Turan; “Aylardır uğraş veriyorum Kırşehirli bütün vekiller ile , Belediye başkanımızla,Ticaret odası başkanımızla.. görüştüm İnşallah önümüzdeki günlerde Kırşehir’de geniş çaplı toplantı yapacağız. Kırşehir için öncelikli olan yatırımlara hız vereceğiz hep birlikte hareket etme gayreti göstereceğiz.. Sizden isteğimiz bu birliktelik için desteğinizi esirgemeyin. Elbette herkesin siyasi görüşü vardır seçimlerde bu görüşler çerçevesinde propagandasını yapacaktır ama şimdi hizmet zamanı. Bugün kü toplantımızda hastanenin durumunu görüştük , PETLAS a arazi tahsisini belirli noktaya getirdik benim isteğim hep beraber hareket edelim. Biz tecrübemizle her türlü desteği devam ettiriyoruz. Bakınız Sincan 1. Organize sanayisine arsa tahsisini yaptım . Anadolu organize sanayisinde Sincan Belediye başkanımızla beraber toplantı yapıp 500 dönümlük arsa tahsisi yapacağız.. aynısını Kırşehir için Milletvekillerimiz , Belediye Başkanımızla beraber yapalım arzusundayım... Şunu da şahsım adına ifade edeyim siyasi hiç beklentim yok siyasetimizi Ankara’da devam ettireceğiz.. Allah şahidimiz olsun gayemiz memleketimize hizmet etmektir”dedi..

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku