Güncel

Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk;”bir dönem daha birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz”

Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk;”bir dönem daha birlikte olmanın  mutluluğunu yaşıyoruz”

24 Haziran 2019 07:00
-A

+A

 

Ahi Evran Üniversitesi  Rektörlüğü görevine yeniden atanan Prof. Dr. Vatan Karakaya, hayırlı olsun ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor. 19 Haziran 2019 tarihinde Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Kırşehir İl Müdürü Metin Ülgen Kaya, Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk ile AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bilgehan Altaş ve berberindekiler Rektör Karakaya’yı ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk,“4 yıllık görev süresini tamamlayan Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prf. Dr. Vatan Karakaya Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla bir dönem daha bizlerle birlikte olacak. Yaptığı çalışmalar ile birlikte Kırşehir için büyük gelişim sağlayan sayın Rektör Prf. Dr. Vatan Karakaya bir dönem daha birlikte olmanın  mutluluğunu yaşıyoruz ve görevindeki başarıların devamını dileyerek hayırlı olsun “dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku