Güncel

Kırşehir heyeti TOKİ ile görüştü...

Kırşehir heyeti TOKİ ile görüştü...

Okunma: 667

14 Kasım 2020 16:42
-A

+A

      Kırşehir AK Parti Milletvekili Mustafa Kendirli, TOKİ Başkanlığına ziyaret gerçekleştirdi. TOKİ Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı  Adil Çalışkan'ı makamında ziyaret etti.İlimiz ve İlçelerimizde yapılacak projeler için istişarede bulunan Kırşehir AK Parti Milletvekili Mustafa Kendirli ve beraberindekiler TOKİ ile görüşerek taleplerini ilettiler.
      TOKİ Başkanlığı ziyaretine Milletvekili Kendirli ile birlikte, Mucur Belediye Başkanı  Atılgan Yılmaz, Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak, Çiçekdağı Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu, İl Genel Meclisi Başkanı H. Ömer Seyfi ve Meclis Üyeleri katılım sağladı.
Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığının konut üretme, kentsel dönüşüm ve bu alandaki yapısal sorunlarda ilimiz için büyük bir şans olduğunu dile getiren Milletvekili Kendirli; kente dair sorunları ve vatandaşların taleplerini yetkililere iletmek, bunlara çözüm aramak adına en üst düzeyde güçlü bir heyetle Ankara’da ziyaret ve temaslarda bulunduklarını belirterek,  "Vatandaşlarımız ve belediyelerimizin talepleri doğrultusunda yeni konut projeleri için TOKİ ile görüştük. 2021 için taleplerimizi ilettik. Valimiz ve belediye başkanlarımız ile birlikte konunun takipçisi olacağız” dedi.


Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku