Güncel

Kırşehir İl Genç Girişimcilerden, Başkan Yılmaz'a ziyaret

Kırşehir İl Genç Girişimcilerden, Başkan Yılmaz'a ziyaret

Okunma: 178

1 Şubat 2021 16:04
-A

+A

       TOBB Genç Girişimciler Kurulu İç Anadolu Başkanı Ve  Kırşehir İl Genç Girişimciler Kurulun’dan Başkan Mustafa Yılmaz’a Ziyaret gerçekleştirdi.
        Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kırşehir Genç Girişimciler Kurulu Yönetim Kurulu üyeleri, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz'ı makamında ziyaret etti.
         TOBB Genç Girişimciler Kurulu İç Anadolu Bölge ve Kırşehir İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ali Döşdemir, Kırşehir İl Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ile görüştüler.
Kırşehir İl Genç Girişimciler Kurulu yapacakları faaliyetler hakkında Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ‘a bilgi verdiler. Başkan Döşdemir, gençler olarak ilimizin sorunlarına duyarlı olacaklarını, yönetim kurulundaki arkadaşlarıyla çalışmalarını sürdüreceklerini kaydetti.
         Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz; "Genç girişimciler olarak başarılı işler yapan sizler ilerde ilimiz ticari geleceği ve cemiyet adına damga vuracak kişiler olacaksınız ve bizlerde bu noktada her zaman sizlerin yanında olarak sizleri destekleyeceğiz." dedi.
          Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Kırşehir İl Genç Girişimciler Kurulu Üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku