Genel

Kırşehir İl Özel İdaresi, emekli personeline teşekkür plaketi verdi

Kırşehir İl Özel İdaresi, emekli personeline teşekkür plaketi verdi

Okunma: 446

2 Nisan 2021 15:05
-A

+A

Kırşehir İl Özel İdaresi'nde şehirde uzun yıllar çalışarak çeşitli birimlerde hizmet eden emekli personelle plaket verildi.

İl Özel İdaresinde uzun yıllar çalışarak emekli olan personeller unutulmadı.
Özel idare bünyesinde şehrimize uzun yıllar çalışarak çeşitli birimlerde hizmet eden emekli personellerimize plaket verildi.
İl Genel Meclis Toplantı salonunda gerçekleştirilen plaket programına İl Genel Meclis Başkanı Hacı Ömer Seyfi, Genel Sekreter Kurtuluş Yılmaz, Genel sekreter yardımcıları ve Birim müdürlerimizin katılımı ile gerçekleştirildi.
Emekli olan personellerimizin emeklilik hayatlarının hayırlı olmasını temenni eden İl Genel Meclis Başkanı Hacı Ömer Seyfi; Özel idaremizde yıllarca çalışarak ilimize ve hemşerilerimize hizmet edip emekli olan personellerimizin emeklilik hayatlarının hayırlı olmasını diliyorum. Sevdikleriyle sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir emeklilik hayatı geçirmelerini temenni ediyorum. Dedi.
Genel Sekreter Kurtuluş Yılmaz ise, emekli olan personellerimizin yıllardır bu kurumda hizmet vermenin onurunu ve gururunu her zaman taşıyacaklarını belirterek şöyle dedi “ Uzun yıllar özel idaremizin çeşitli birimlerinde şehrimize ve köylerimize hizmet ettiler. Birlikte çalıştığımız süre içerisinde vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki yaşamlarında aileleri ve tüm sevdikleri ile birlikte sağlık ve mutluluklar diliyorum” dedi.
Emekli olan personeller bu şehre hizmet etmekten gurur duyduklarını belirterek kendileri için hazırlanan plaket ve hediyeler için teşekkür etti. Plaket ve çeşitli hediyeler takdim edilen emekli personeller kendilerini onure eden bu durumdan dolayı duygulu anlar yaşadı.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku