Güncel

Kırşehir'in ulaştırma ve altyapı sorunu masaya yatırıldı

Kırşehir'in ulaştırma ve altyapı sorunu masaya yatırıldı

9 Mayıs 2020 10:32
-A

+A

      Kırşehir'in ulaştırma ve altyapı konusundaki sıkıntı, talep ve planlanan yatırımları, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu başkanlığında düzenlenen video konferans ile masaya yatırıldı.
      AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Kırşehir Valisi İbrahim Akın ve Kırşehir AK Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile video konferans toplantısı gerçekleştirdi. Yeni tip korona virüs (Kovid-19) salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında video konferans ile yapılan toplantıda Kırşehir’e yapılan ulaştırma ve altyapı projeleri görüşüldü.
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu ile video konferans sistemi üzerinden bir araya gelinen toplantıda, devam eden yatırım projelerinin son durumu ile öncelik arz eden diğer projeler değerlendirildi.
      AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli yaptığı açılmada; "Sayın Valimiz ve İl Başkanımızla beraber Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu ile gerçekleştirdiğimiz video konferans toplantımızda; İlimizde yapımı devam eden ulaştırma ve altyapı projeleri ile yapılmasını planladığımız projeler üzerine değerlendirmelerde bulunduk. Sayın Bakanımızla ilimizi ve bölgemizi yakından ilgilendiren ulaşım projelerini konuştuk, taleplerimizi ve beklentilerimizi dile getirdik." dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku